reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie i antykoncepcja....

reklama
Mycha my zaczeliśmy jakiś miesiąc po narodzinach jak już byłam ,,czysciutka";-)
Ja to może i dłużej bym zwlekała ale mój mąż.............:baffled:
 
Ja brałam pigułki przed ciążą, dobrych kilka lat, nie utyłam, wręcz przeciwnie, nie spadło mi libido, też wręcz przeciwnie, czułam wreszcie prawdziwy komfort podczas seksu, nie obawiac się czy moze się coś nie udać, np. pękniecie gumki ;-) albo tak jak pisze kolezanka w poście wyżej!!!
Teraz czekam już z utęsknieniem aż skończy się czas połogu i będe całkiem sprawna, i mam zamiar znowu brać pigułki, żeby czasem nie zaskoczyła nas naprzykład ciąża ;-)
 
czytam o "odchodach" czy ja jestem zepsuta bo zadnych nie mialam? ja sie boje zaczac brac tabletki bo po nich ochoty na seks nie mialam wcale i dlatego odstawilam - skutek znacie :] boli jeszcze kogos krocze? tak ciągnie ale nie duzo; tylko mi sie jakos moze dluzy
 
Dzikusko z tym bolącym kroczem, to ja tak miałam po pierwszym porodzie. Po drugim rewelacja - czułam je tylko półtorej tygodnia.

A co do odchodów to nic Ci z dołu nie leciało tak jak przy miesiączce np.?
 
Ja się coraz bardziej obawiam tego pierwszego razu bo u nas celibat był bardzo długi, właściwie to od poczęcia naszych maluchów, bo najpierw lekarz doradzał by w pierwszym okresie po naszych prblemach trochę się wstrzymać a jak się okazało że bliźnięta to już zdecydowanie odradzał, więc to już trwa 10 miesięcy... i trochę się boję ale to podobno jak jazda na rowerze....
 
MEGI totalnie nic nie mialam; sama czysta krew; a Margo u mnie to samo moze mialam seks 2 razy chyba w grudniu i lutym; ja po prostu nie mialam ochoty; a pozniej z takim wielkim brzuchem moze i mialam ale nie lubie seksu od tylu :no:
 
U mnie z seksem to było w czasie ciąży niebardzo. Najpierw lekarz odradzał a potem to już mi się nie chciało. Przełożyłam uczucia gdzie i energie gdzie indziej.
Co do odchodów to u mnie nie są duże, od drugiego tyg po porodzie noszę tylko wkładki ale trwają jeszcze do dziś.
 
reklama
Do góry