reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie i antykoncepcja....

Kurka wodna. to chyba tylko ja jak widzę dziewczynę w ciąży, to się cieszę, że mnie to już nie dotyczy :-D Jakoś sobie nie wyobrażam tych męczrni znowu, stresu, itd. Dziękuję bardzo, wystarczy mi to, co mam.

...

Marrtruda ja mam tak jak Ty. Mam już dwójkę dzieci i mi to wystarczy. Jakby coś sie jednak przytrafiło no to cóz przyjmę los jaki jest mi pisany. Jednak nie tęsknie za tym stanem , bo wiem jaki jest jego finał :baffled:
 
reklama
Ja już od trzech dni mam pierwszy od porodu @, leje się ze mnie strasznie, już zapomniałam jak to jest "fajnie" z tym okresem:no::no::no:
 
To ja mam pytanko, bo już zaczynam się niepokoić... Miesiąc temu miałam pierwszą po porodzie @... no i teraz jest już 35 dni i ciągle nie mam kolejnej :baffled: zrobiłam już 2 testy i wychodzi, że w ciąży nie jestem.... dziewczyny czy Wy na początku tez miałyście tak jakoś nie regularnie:confused:
 
Matko mju Ty się tak nie nerwuj!:no:
przecież jeszcze przez długi czas możesz mieć nieregularną @:tak:. Tym bardziej że jeszcze karmisz! Ja do tej pory mam nieregularne.
Nie bój żaby:happy: i nietrać kasy na testy!;-)
 
Mju ja drugą @ dostalam po 32 dniach, ale to u mnie norma, bo ja mam takie 30-32 dniowe cykle. Czyli mozna uznac, że od razu miałam regularne;-), ale może u Ciebie potrzeba kilku cykli, żeby wszystko sie ustabilizowało.:-)
 
Mju u mnie drugi @ był również po 32 dniach (Renee jakoś się zgrałyśmy;-))trochę musi potrwać nim to wszystko się ureguluje.
Dziewczyny czy któraś z Was używała tabletek antykoncepcyjnych o nazwie Hormonet?
 
Hej! Dzięki za odpowiedzi...
AGUTKO ja sie nie denerwuję :-D tak sie tylko zastanawiam co go tak długo nie ma... fakt, że przed porodem to mi się zdarzały i 40 dniowe cykle, no ale myślałam, że po porodzie to mi sie jakoś unormuje... a testy robiłam na wszelki wypadek...a nóz widelec będzie Kosma? :-D
 
reklama
Acha, MAMOMARCELA ja brałam Harmonet jakieś 4 lata :tak: Bardzo mi pasowały, chociaz pod koniec dostałam jakiś plamień i przeszłam na Novayette (czy jakoś tak) no ale tak jak pisałam brałam je 4 lata bez przerw.
 
Do góry