reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie i antykoncepcja....

reklama
Lucy, ja gdzieś tam słyszałam, że wymrażanie jest lepsze od wypalania ale nie pamiętam dlaczego.
Ja teraz też biore Yasmine i jak narazie jestem zadowolona. Aniu a czemu zrezygnowałaś:confused: Jakieś skutki uboczne wystąpiły:confused:
 
RYBKO z początku (gdy brałam pierwsze opakowanie) miałam "lekkie zmiany nastrojów", ale zrezygnowałam gdyż wolę hmmm....inne metody antykoncepcji że tak to nazwę. Poza tym jakaś głupia myśl zrodziła mi się w głowie że jak będę je brała dłuuuugi czas to będą problemy z drugą dzidzią.:zawstydzona/y:
 
Poza tym jakaś głupia myśl zrodziła mi się w głowie że jak będę je brała dłuuuugi czas to będą problemy z drugą dzidzią.:zawstydzona/y:

Hmm.... Ja najpierw byłam na zastrzyku i źle na niego zareagowałam bo prawie cały czas miałam krwawienie i miałam wrażenie, że @ się nie kończy. Nie zaszczepiłam się drugi raz i @ długo nie przychodziła i gin przepisał mi właśnie Yasmine na wyregulowanie cyklu i powiedział, że po tych tabletkach łatwiej mi będzie zajść w ciążę jak już będę chciała.
 
Ja na szczęście czysta jestem,ale w "młodości" miąłm nadżerkę,którą mi usunięto chemicznie,jakimiś takim dziadowstwem,ale skutecznie;-)teraz się już tego nie robi.
A z antykoncepcji to wrócilismy do prezerwatyw,bo po zastzrykach mój popęd seksualny wylecial na kosmos.Wprawdzie jeszcze nie dostałam @ ale lekarz powiedział,że niektóre kobiety tak maja:-p
A seks....jest teraz nieziemski,kosmiczny bo przecież tam wylądowalo moje libido:-D
 
reklama
Do góry