reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie i antykoncepcja....

reklama
No nasze pirwsze zbliżenie tez nie było całkeim udane,bo moja pochewka była baaardzo wąziutka i nawet mąż odczuwał pewien dyskomfort:szok:
Ale kolejne zbliżenie było baaaardzo milutkim doświadczeniem.
I wiecie co,mam wielką ochotę na jeszcze:-)
No i zaczełam łykac pigułki cerazette.
 
Narazie wzięłam tylko 4 więc jest ok.,ale jak bedzie się coś działo to pewnie odstawię.A biorę bo mam chcicę,a nie moge być w ciązy minimum 1,5 roku
 
A my mielismy juz dwa podejscia do sexiku i powiem krotko ... auć !!! :-( Bolalo jak cholera, wiec nic z tego nie wyszlo, wejscie do pochwy amm tak jakby lekko opuchniete i skore am tam jak na nosorozcu, wogole jej nie czuje :( martwie sie czy cos nie jest ze mna nie tak :sick: w przyszlym tygodnmiu dzwonie aby umowic sie na wizyte do gina bo mija mi 6 tydzien, zobaczymy co powie...
 
A ja jestem sama od 2 tyg. i już nie moge tak mi brakuje chłopa.:baffled:Już jakieś chore sny mi się śnią.Tomek zjedzie (może)pod koniec tyg.i wtedy sobie damy:-);-)
 
Ja biorę cerazette od 3 tyg i także nic mi niejest.:tak:Ostatnio było do końca i mam nadzieję że naprawdę działają.:-pJutro jednak poprosze o recepte na zastrzyki są ponoc dużo tańsze a skład ten sam .Dowiem się jutro wszystkiego.W każdym razie libido mi nie zmniejszyły bo mam wielką ochotę.:-):-D
 
reklama
Mija niech lekarz przepisze Ci zaszczyk jako lekarstwo a nie antykoncepje i zapłacisz ok.18167-18 zeta a inaczej to ok.40:-)
 
Do góry