reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie ...

ooooooo no to ładnie a cytologie Ci zrobili??
bo ja się o swoją musiałam upomniec, z oporami ale zrobił.
ja na samym poczatku ciązy chciałam chodzic do prywatnego lekarza... taka fajna ginka była... ale jak usłyszałam ile to mnie będzie kosztowało to mi się odechciało....
na szczescie chodzilam do przychodni przyszpitalnej i bylo super......:D

Miałam robioną w grudniu wiec teraz na nastepnej wizycie około października bede robic,
ale u prywatnego cyto mnie kosztuje 30 zł
 
reklama
zdzierstwo heheheh kur...w polsce to jak nic albo trzeba byc prywatnym stomatologiem albo ginem.... taką kasę tzrepią że szok..... a tu człowiek uczy się 5 lat na studiach, rok na podyplomowych.... robi fakultet i pracuje za marne grosze... szok w trampkach.....
 
zdzierstwo heheheh kur...w polsce to jak nic albo trzeba byc prywatnym stomatologiem albo ginem.... taką kasę tzrepią że szok..... a tu człowiek uczy się 5 lat na studiach, rok na podyplomowych.... robi fakultet i pracuje za marne grosze... szok w trampkach.....

moja mama jest stomatologiem i ma prywatny gabinet ale przyjmuje tez na fundusz zdrwia.
i ja jej roboty nie zazdroszcze.
 
moja mama jest stomatologiem i ma prywatny gabinet ale przyjmuje tez na fundusz zdrwia.
i ja jej roboty nie zazdroszcze.
hehehehh ja stomatologom też nie zazdroszcze, szczerze to wiem jaka to ciężka i niewdzięczna praca na studiach pracowałam jako pomoc stomatologa.... kregosłup im od pracy siada, barki bolą..... wcale nie jest tak cukierkowo... ale swoją droga też wiem że jak ma sie klientów to i się dorobic można.... kasę się niezłą zarabia... no ale wszystko swoim kosztem....
 
n ipowiem Wam że w końcu do niczego nie doszło... M późno wrócił, ja byłam padnięta i poszłam do łóżka...miałam zaczekac az się wykąpie i usnełam... hehhe obudziałam się rano:p no cuż.....
 
byłam w czwartek u gin.. wszystko gra zagoiłam sie i juz biore tabsy dla karmiacych i juz jestem PO :D hehe troche bolało ale było ok :) nastepny raz bedzie lepszy juz,
 
reklama
byłam w czwartek u gin.. wszystko gra zagoiłam sie i juz biore tabsy dla karmiacych i juz jestem PO :D hehe troche bolało ale było ok :) nastepny raz bedzie lepszy juz,

ja byłam 6 tyg po porodzie... Gin powiedziałm , że do dwóch tygodni i dostanę okres. faktycznie tak było już tydzień po wizycie a tu dzień dobry! okres wrócił :) nie mam pojęcia czemu tak szybko. Malutkiego karmię piersią dzień, noc, dzień.... teraz mam wizytę na 12 maja na włożenie spirali. Gin powiedział , że nie chcę truć malutkiego tab. bo wiadomo to hormony czy dla karmiących czy nie zawsze jakieś skutki są. W sumie nie będę z nim dyskutować może i ma rację. A spirala na 18 miesięcy i potem decyduję co dalej ;-)
 
Do góry