reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• 3.08 o godzinie 14:00 rozmawiam z prof. Jackowską o szczepieniach. Zebraliśmy wasze pytania i działamy. Czy rozwiejemy czyjeś wątpliwości? Zobaczymy. Możecie wpaść na YT Dostęp do YT

Możecie dołączyć na FBMożecie wpaść na YT Dostęp do FB

reklama

seks po urodzeniu dziecka

Witam wszystkie forumowiczki!
jestem tutaj nowa i nie mam dziecka,a nawet nie jestem w ciąży. Jednak bardzo ciekawi mnie czy to prawda,że po porodzie seks jest zupełnie inny?chodzi mi,że pochwa nie wraca do swojego rozmiaru i jest tam "luźniej" co zapewne odbija się na odczuciach podczas stosunku zarówno dla partnerki jak i partnera???
Pozdrawiam
Magda

reklama

ala_oli

Alicja i Alex
Miasto
London
MADZIA-oczywiscie ze mozna zapytac,po piewrwsze nie wydaje mi sie ze seks po porodzie jest inny,ja nie mam zadnych problemow,pochwa wraca do swoich rozmiarow,moze nie u kazdej,u mnnie jest oki,po drugie dalej jest przyjemnie i wspaniale dla obu stron:tak:

Do góry