reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks, proszę o pomoc

olcia9250

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Listopad 2012
Postów
202
Witam, mam pytanie... Uprawiałam seks z mężem ( prezerwatywa ), gdy powiedzial mi , że za chwile będzie odsunęłam się gwałtownym ruchem i pociągnęłam ze sobą prezerwatywę, tak że połowa była we mnie połowa poza mna, to akurat były dni płodne. Mąż nie skończył we mnie, czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży ? ( strasznie sie stresuje )
 
reklama
Rozwiązanie
Hej, nie masz się co stresować. Jeżeli mąż prawidłowo założył prezerwatywe to na pewno nie ma szans na to byś była zapłodniona... Szczególnie, że wytrysk miał miejsce do prezerwatywy i poza Twoją pochwą... Także nie panikuj , tylko spokojnie czekaj na miesiączkę ;)
Witam, mam pytanie... Uprawiałam seks z mężem ( prezerwatywa ), gdy powiedzial mi , że za chwile będzie odsunęłam się gwałtownym ruchem i pociągnęłam ze sobą prezerwatywę, tak że połowa była we mnie połowa poza mna, to akurat były dni płodne. Mąż nie skończył we mnie, czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży ? ( strasznie sie stresuje )
Nie tak łatwo zajść w ciążę jak to się wydaje.
 
@Bunia1992 Kobiety u mnie w rodzinie są bardzo płodne, wiem ze zadaje to pytanie jakbym miała 16 lat, ale mam juz 2 dzieci i ta sytuacja tak mnie zestresowała że dostałam "małpiego rozumu".
No tutaj można gdybać w każdą stronę przeważnie jak się nie chce to się zachodzi a jak się chce to seks w każdym dniu cyklu nie pomoże. Myślę że skoro była gumka plus nie dojście do środka dziecka z tego nie da no ale tego na ten moment nikt nie wie co to będzie :)
 
reklama
reklama
Do góry