reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

seks przed okresem

reklama
Żeby zajść w ciążę, wystarczy włożyć penisa do pochwy raz, nie trzeba nawet wytrysku. Plemniki mogą przeżyć w drogach rodnych kobiety nawet tydzień. Jeśli boisz sie ciąży, nie uprawiaj seksu, a już z pewnością nie bez antykoncepcji. Pomyśl, czy warto sobie marnować życie dla chwili wątpliwej przyjemności?
 
Mnie przeraża taki brak wiedzy.
Jejku ile lat ma autorka posta?
Podobne posty już były.
Napiszę to jest raz: seks jest dla dorosłych.
W ciążę tak naprawdę nie jestem wcale tak łatwo zajść, ale tak są przypadki że od jedynego "włożenia" zachodzi się w ciążę.
Autorko albo przestać uprawiać seks w ogóle albo zacznij się zabezpieczać.
Jeśli faktycznie byłaś dzień przed okresem to na ciążę szans nie ma.
 
Jak już pisałam kiedyś w innym temacie: jeśli ktoś bardzo obawia się ciąży, po każdym stosunku, czy z zabezpieczeniem czy bez, nie jest gotowy na rozpoczęcie życia seksualnego i to wszystko. Seks to żaden obowiązek i nie trzeba go uprawiać, jeśli się nie jest gotowym.
 
reklama
Do góry