reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

seks przed okresem

reklama
Shock Wow GIF by Buuuilustraciones
 
Boże, widzisz a nie grzmisz 🙈🙈🙈🫣🫣
Ja po dzisiejszym dniu nie wiem, czy Boga w ogóle cokolwiek jeszcze obchodzi ...
Nawet już nie chodzi o te drobne żarty i niewiedzę którą tu czasami widzimy, ale podejście samych księży ( dziś wyszłam pierwszy raz w życiu z Kościoła w trakcie kazania ) do świata i ich własną głupotę i ciemnotę jaką sami wciskają ... 😕

Kiedyś Bóg zesłał wielką powódź i zatopił świat, zamiast ciskać gromami 🤔
Dzisiaj po prostu macha na to ręką bo wie, że ludzkość sama się powoli wykończy .
Po co ma się chłopina męczyć.
 
Szczerze ja patrzę na te wszystkie żarty i zastanawiam się jaki jest sens pisać takie głupoty. Dla mnie nie różni się to niczym od trolowania. Każdy ma swój punkt widzenia.
A widzisz, zazwyczaj się nie udzielam w wątkach trolli. Wczoraj mi się ulało 😃 a to co napisałam to nie był przytyk. Ja naprawdę jak widzę trolla to sie zastanawiam, co on sobie myśli.
Sens odpowiadania głupimi tekstami na głupie trollowanie jest tylko taki, że czasem ktoś napisze coś zabawnego 😉
O nie, ja w takie burze się nie wdaję 😁
 
reklama
Do góry