reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks w 14 dniu cyklu

Noelia28

Aktywna w BB
Dołączył(a)
11 Styczeń 2019
Postów
91
Witam
:)
Kochane staram się o upragnione dziecko :)
W tamtym miesiącu używałam testów owulacyjnych i pozytywny mi się pokazał 13 dnia cyklu rano , i 12 h później kochałam się z moim lubym czyli teoretycznie 1-2 dni przed owulacja i niestety nic nie wyszło :( w tym miesiącu zaufałam mojemu kalendarzykowi który pokazuje że owulacja będzie jutro a test owulacyjny pokazał mi dziś rano pozytyw ( 14 dzień cyklu ) i dziś rano było przytulanko) i teraz pytanie czy jeśli dziś test pokazał mi pozytyw a jestem w 14 dniu cyklu to owulacja będzie za 1-2 dni czy może właśnie dziś ?
Cykle mam regularne , dwa razy tylko miałam cykl 31 dniowy a tak to mieszczę się co 28 dni ( załączam mój wykres i zdjęcia )
W którym dniu cyklu wy zaszłyście w ciążę ?
Lepiej jeszcze dziś wieczorem uprawiać seks czy może jutro ? Nie chcę mego zamęczyc😁

Pozdrawiam
Noelia
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-06-18-14-58-33-532_com.popularapp.periodcalendar.png
    Screenshot_2020-06-18-14-58-33-532_com.popularapp.periodcalendar.png
    119,3 KB · Wyświetleń: 356
  • IMG_20200618_145802.jpg
    IMG_20200618_145802.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 786
reklama
Rozwiązanie
Na pytanie "dlaczego test ciążowy jest negatywny" nie odpowie Ci nikt :)
Najprościej zrobić badanie z krwi i mieć czarno na białym, czy ciąża jest, czy jej nie ma :)
Chciałam spokojnie czekać do dnia miesiączki i wtedy zacząć sprawdzać ale dziś nie wytrzymałam i żałuję że zrobiłam te testy 😊 z drugiej strony mam jakąś cichą nadzieję ..:) jutro jest mój dzień miesiączki jeśli jej nie dostanę to lecę po test, a jak będzie negatywny to od razu lecę na betę bez dwóch zdań. :)
Z tego co wiem o testowaniu to owulacja najprawdopodobniej wystąpi 24-48 h po piku LH - czyli po najciemniejszym teście. Wiele kobiet robi testy dwa razy dziennie, wtedy można zobaczyć, czy pik już był, czy pasek ciagle ciemnieje. Wiec patrząc na twoje testy, to owu może być 15-16 dnia. Ale - jak już było wcześniej, najlepiej kochać się wtedy, kiedy jest ochota :) bo sex na konkretną datę może być frustrujący, zwłaszcza jeśli potrwa to kilka cykli. Powodzenia!
Boli mnie dziś trochę prawy jajnik , czasem mocniej czasem mniej więc myślę , że może owulacja jest dziś tak jak pokazuje mi mój kalendarz. Temperatury nie mierze codziennie więc nie jest ona dla mnie miarodajna( dziś rano było 36,6 a teraz po 15:00 jest 37 ).
Były dziś przytulanki z rana i jak mam owulację teraz to a nóż się uda..:)
 
reklama
Boli mnie dziś trochę prawy jajnik , czasem mocniej czasem mniej więc myślę , że może owulacja jest dziś tak jak pokazuje mi mój kalendarz. Temperatury nie mierze codziennie więc nie jest ona dla mnie miarodajna( dziś rano było 36,6 a teraz po 15:00 jest 37 ).
Były dziś przytulanki z rana i jak mam owulację teraz to a nóż się uda..:)
Co do temp nieważne jaką masz o 15. Ba! Nieważne nawet jaką masz pół godziny po wstaniu. Temp się mierzy mniej więcej o tej samej godzinie rano przed wstaniem z łóżka. Ja tego używałam bardziej, żeby sprawdzić kiedy i czy było owu w danym cyklu. Ale wiadomo - ważna regularność.
To trzymamy kciuki na za dwa tygodnie :) może już nie będziesz prędko musiała robić testów owu ani mierzyć temp ;-)
 
Witam
Dziś jest mój 28 dzień cyklu i zaczynam wariować.
Wykonałam dziś 2 testy owulacyjne i wyszły pozytywnie...nie wiem dlaczego ( w tamtym miesiącu testy owulacyjne przed okresem były negatywne ) , test ciążowy wyszedł mi dziś negatywny. Temperatura utrzymuje mi się po wstaniu 36,8 w ciągu dnia rośnie. Piersi są nabrzmiałe i to tyle z objawów.
Śluzu podbarwionego krwią nie ma , jutro powinnam dostać okres i już sama nie wiem.
Dlaczego ciążowy jest negatywny :( ?
 

Załączniki

  • IMG_20200702_113726.jpg
    IMG_20200702_113726.jpg
    955,9 KB · Wyświetleń: 153
Na pytanie "dlaczego test ciążowy jest negatywny" nie odpowie Ci nikt :)
Najprościej zrobić badanie z krwi i mieć czarno na białym, czy ciąża jest, czy jej nie ma :)
Chciałam spokojnie czekać do dnia miesiączki i wtedy zacząć sprawdzać ale dziś nie wytrzymałam i żałuję że zrobiłam te testy 😊 z drugiej strony mam jakąś cichą nadzieję ..:) jutro jest mój dzień miesiączki jeśli jej nie dostanę to lecę po test, a jak będzie negatywny to od razu lecę na betę bez dwóch zdań. :)
 
Rozwiązanie
Do góry