reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks w ciąży

Dołączył(a)
5 Październik 2020
Postów
8
Jestem w 19 tc , ciąża przebiega prawidłowo. Uprawiałam dzisiaj rano seks z mężem w pozycji klasycznej podczas , której uciskał mi na brzuch. Czy coś mogło się stac dzidzi?
 
reklama
Rozwiązanie
M
Autorka się przestraszyła seksu na misjonarza, co daje podstawy do zadania pytania, czy do tej pory w ogóle seksu nie uprawiała, skoro wątpliwości wzbudza w niej najbezpieczniejsza pozycja [emoji3526]
Rozumiem, że chcesz się pochwalić swoim pożyciem, ale nie doszukuj się drugiego dna w moim pytaniu [emoji6]
Akurat moje pożycie nie ma tu nic do rzeczy i o nim nie rozmawiamy. Wyśmiewasz chamsko inną kobietę, która zadała całkiem logiczne pytanie. Mogła uprawiać seks w innych, nieuciskających brzuszka pozycjach. Albo dowolne inne formy seksu, to nie XIX wiek. Dodatkowo, dużo kobiet w trakcie ciąży wybiera inne pozycje, nawet ginekolodzy zalecają modyfikować misjonarza żeby facet na twoim brzuchu nie leżał. Nie wiem skąd informacje że ta pozycja...
To do tej pory nie uprawialiście seksu? :D
Absolutnie nic się nie może stać dziecku, poczytaj o roli wód płodowych, o wypadkach samochodowych, z których ciężarne wychodzą bez szwanku, o upadkach ze schodów, po których nic się z dzieckiem nie dzieje i przestań panikować ;)
 
reklama
reklama
Ja to wiem. Ale zakładanie że nie uprawia się seksu w ogóle jeśli nie robi się tego w pozycji klasycznej jest nieco slabe[emoji846]
Autorka się przestraszyła seksu na misjonarza, co daje podstawy do zadania pytania, czy do tej pory w ogóle seksu nie uprawiała, skoro wątpliwości wzbudza w niej najbezpieczniejsza pozycja [emoji3526]
Rozumiem, że chcesz się pochwalić swoim pożyciem, ale nie doszukuj się drugiego dna w moim pytaniu [emoji6]
 
Do góry