reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks w ciąży

Dołączył(a)
5 Październik 2020
Postów
8
Jestem w 19 tc , ciąża przebiega prawidłowo. Uprawiałam dzisiaj rano seks z mężem w pozycji klasycznej podczas , której uciskał mi na brzuch. Czy coś mogło się stac dzidzi?
 
reklama
Rozwiązanie
M
Autorka się przestraszyła seksu na misjonarza, co daje podstawy do zadania pytania, czy do tej pory w ogóle seksu nie uprawiała, skoro wątpliwości wzbudza w niej najbezpieczniejsza pozycja [emoji3526]
Rozumiem, że chcesz się pochwalić swoim pożyciem, ale nie doszukuj się drugiego dna w moim pytaniu [emoji6]
Akurat moje pożycie nie ma tu nic do rzeczy i o nim nie rozmawiamy. Wyśmiewasz chamsko inną kobietę, która zadała całkiem logiczne pytanie. Mogła uprawiać seks w innych, nieuciskających brzuszka pozycjach. Albo dowolne inne formy seksu, to nie XIX wiek. Dodatkowo, dużo kobiet w trakcie ciąży wybiera inne pozycje, nawet ginekolodzy zalecają modyfikować misjonarza żeby facet na twoim brzuchu nie leżał. Nie wiem skąd informacje że ta pozycja...
reklama
A tak z własnego doświadczenia... Jeżeli sex jest "spokojny" to nic się nie dzieje. U mnie w obydwóch ciążach w 37+0 sex wywołał poród.... Wieczorem dość ENERGICZNE współżycie a na drugi dzień: w pierwszym przypadku o 4:00 skurcze o 15:00 urodził się syn. W drugim skurcze o 6:00 o 13:00 urodził się syn ;) Dodam jeszcze że mąż został dość hojnie obdarzony przez naturę więc może to też ma jakiś wpływ ;)
 
Autorka się przestraszyła seksu na misjonarza, co daje podstawy do zadania pytania, czy do tej pory w ogóle seksu nie uprawiała, skoro wątpliwości wzbudza w niej najbezpieczniejsza pozycja [emoji3526]
Rozumiem, że chcesz się pochwalić swoim pożyciem, ale nie doszukuj się drugiego dna w moim pytaniu [emoji6]
Mogła uprawiać seks w pozycjach które nie uciskają brzucha. Jeżeli zadała pytanie to chyba wiadomo, że nie widziała, że to jest bezpieczna pozycja, która nie zagraża dziecku
 
Autorka się przestraszyła seksu na misjonarza, co daje podstawy do zadania pytania, czy do tej pory w ogóle seksu nie uprawiała, skoro wątpliwości wzbudza w niej najbezpieczniejsza pozycja [emoji3526]
Rozumiem, że chcesz się pochwalić swoim pożyciem, ale nie doszukuj się drugiego dna w moim pytaniu [emoji6]
Akurat moje pożycie nie ma tu nic do rzeczy i o nim nie rozmawiamy. Wyśmiewasz chamsko inną kobietę, która zadała całkiem logiczne pytanie. Mogła uprawiać seks w innych, nieuciskających brzuszka pozycjach. Albo dowolne inne formy seksu, to nie XIX wiek. Dodatkowo, dużo kobiet w trakcie ciąży wybiera inne pozycje, nawet ginekolodzy zalecają modyfikować misjonarza żeby facet na twoim brzuchu nie leżał. Nie wiem skąd informacje że ta pozycja jest najbezpieczniejsza.
 
Rozwiązanie
Jestem w 19 tc , ciąża przebiega prawidłowo. Uprawiałam dzisiaj rano seks z mężem w pozycji klasycznej podczas , której uciskał mi na brzuch. Czy coś mogło się stac dzidzi?
Z tego co wiem nic się nie stanie. U nas 3 ciąża od testu nic a nic, mąż bardzo tego nie lubi w ciąży. Mówi, że teraz jestem zajęta przez kogoś innego. Wiem, że tak ma, tylko mi strasznie spada samoocena w ciąży przez to. Mam wrażenie, że jestem gruba i brzydka. Ehhh. No nic. W każdym razie jak lekarz nic nie mowił, że nie można, to moja znajoma w dzień porodu jeszcze była aktywna z mężem i nic się nie stało 😂 także myślę, że spokojnie można 😘
 
Do góry