reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks w ciąży

niespokojna321

Początkująca w BB
Dołączył(a)
5 Luty 2021
Postów
16
Mam dość nietypowe pytanie odnośnie seksu w ciąży, czy jest to normalne abym nie miała kompletnie na niego ochoty? Kończę już 5 miesiąc a od początku nawet do głowy mi myśl o tym nie przychodzi. Gdy nawet pomyślę że może jednak spróbuję i przychodzi co do czego kończy się niczym gdyż nie mam nawet ochoty cokolwiek dać,, od siebie " i brnąć w to dalej. Nie ma tu winy ze strony partnera, wręcz nawet mnie. Wtym wspiera ale gdy czasem chce jednak spróbować to nawet nie jestem podniecona i w momencie odpuszczam bo kompletnie nadal nic czy coś jest nie tak?
 
reklama
Mam dość nietypowe pytanie odnośnie seksu w ciąży, czy jest to normalne abym nie miała kompletnie na niego ochoty? Kończę już 5 miesiąc a od początku nawet do głowy mi myśl o tym nie przychodzi. Gdy nawet pomyślę że może jednak spróbuję i przychodzi co do czego kończy się niczym gdyż nie mam nawet ochoty cokolwiek dać,, od siebie " i brnąć w to dalej. Nie ma tu winy ze strony partnera, wręcz nawet mnie. Wtym wspiera ale gdy czasem chce jednak spróbować to nawet nie jestem podniecona i w momencie odpuszczam bo kompletnie nadal nic czy coś jest nie tak?
Też tak miałam, a przed ciążą potrafiłam uprawiać seks kilka raxy w tygodniu. Po porodzie wszystko wróciło do normy :D
 
Ja tez.
Dziwie się, ze się tym martwisz. Jesteś w ciazy, twój organizm tworzy nowego człowieka. Jak nie masz ochoty na seks to jest to zrozumiale i nie powinno budzić niczyich negatywnych komentarzy.
Moj mąż wiedział, ze mnie seks w ciazy nie dotyczy, brak siły, ochoty, motywacji, wiec nie nalegał i nie komentował.
Sa podobno takie syreny, którym ciąża zwiększa apetyt seksualny do poziomu Himalajow. Niestety, ja do nich nie należę.
 
Ja seks uprawiam ze swoim partnerem praktycznie przez całą ciążę... Fakt że nie mam takiej ochoty jak przed ciąża ale wciąż sprawia przyjemność :)
 
Do góry