reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks w ciąży

Hej, hej chłop pije, niby może przestać a nie przestaje to co ona ma to akceptować?
Czasem czytajmy między napisanym tekstem.

Autorką dla mnie tu bardziej pisze o tym, że partner nie daje jej poczucia bezpieczeństwa, bliskości która też daje kobiecie pewności że jest ok.


Autorko myślę, że najlepiej poważnie pogadać z partnerem. Niestety u niejednego zaczynało się od piwka po pracy
Temat piwa bardzo mi przeszkadza od zawsze. Ja wiem że on potrafi tylko widocznie nie chce ,ale po co obiecuje? 🫣 Wszytko było ok jak najbardziej ale ostatnio coś się popsuło i martwi mnie to trochę. Z seksem nie było problemu ogółem, wiadomo ciąża ,mowa sytuacją dla niego
Spróbuję poważnie pogadać ,zapytać co jest ,może się otworzy i owoce co mu leży.
 
reklama
Hej, hej chłop pije, niby może przestać a nie przestaje to co ona ma to akceptować?
Czasem czytajmy między napisanym tekstem.

Autorką dla mnie tu bardziej pisze o tym, że partner nie daje jej poczucia bezpieczeństwa, bliskości która też daje kobiecie pewności że jest ok.


Autorko myślę, że najlepiej poważnie pogadać z partnerem. Niestety u niejednego zaczynało się od piwka po pracy
Ale pił już wcześniej 🤷‍♀️ i jeżeli to zawsze przeszkadzało i zawsze tak było, to niby jakim cudem ma się nagle skończyć, bo ciąża? To tak nie działa. Autorka wzięła sobie takiego faceta i za chwilę będzie samotną matką z dwójką dzieci.
 
Ale pił już wcześniej 🤷‍♀️ i jeżeli to zawsze przeszkadzało i zawsze tak było, to niby jakim cudem ma się nagle skończyć, bo ciąża? To tak nie działa. Autorka wzięła sobie takiego faceta i za chwilę będzie samotną matką z dwójką dzieci.
Bez przesady że będę samotna matka 😅i wiem co mówię akurat tutaj bo całości naszej znajomości itd nie będę i nie mam zamiaru tłumaczyć

i to nie chodzi że ma skończyć bo ciąża akurat tylko martwię się o jego zdrowie... Chodzi też o to że nie rozumiem ludzi którzy SAMI SOBIE obiecują że się wezmą i komuś też to mówią a później nic z tego nie wynika. Bo tak też było w tym przypadku
 
Bez przesady że będę samotna matka 😅i wiem co mówię akurat tutaj bo całości naszej znajomości itd nie będę i nie mam zamiaru tłumaczyć

i to nie chodzi że ma skończyć bo ciąża akurat tylko martwię się o jego zdrowie... Chodzi też o to że nie rozumiem ludzi którzy SAMI SOBIE obiecują że się wezmą i komuś też to mówią a później nic z tego nie wynika. Bo tak też było w tym przypadku
skoro nie rozumiesz własnego faceta, z którym żyjesz to tym bardziej my nie zrozumiemy jego zachowania 🤷🏻‍♀️
 
Chodziło mi o to czy któraś miała tak w ciąży z seksem. Ale temat faktycznie skupił się na czymś innym. Moze któraś miała podobne doświadczenia do moich.
myślę, że ciąża to nie ma nic do rzeczy. Jeśli partner na chwilę obecną nie chce uprawiać z tobą seksu to go nie zmusisz. Jedynie rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa..
 
W moim przypadku seks był do samego końca nic się nie zmieniło, fakt mąż mówił że tak trochę dziwnie z takim dużym brzuchem ale nadal miał na mnie ochotę
No seks w ciąży takiej zaawansowanej mzoe być inny
A że tak zapytam to ile tych piw dziennie wypija ?
Wiesz co to zależy czy pracuje.czy nie. Ale w tygodniu parę piwa na pewno pije ,wkurza mnie to nie tylko z powodu jego zdrowia ale też dlatego że siedzi zamiast czasem mi pomóc w czyms albo coś zrobić.
 
reklama
myślę, że ciąża to nie ma nic do rzeczy. Jeśli partner na chwilę obecną nie chce uprawiać z tobą seksu to go nie zmusisz. Jedynie rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa..
Nie chcę go absolutnie zmuszać ,nawet to mi do głowy nie przyszło. Tylko zastanawia mnie powód. Może przez już duży brzuszek? Moze przez coś innego. Problem w tym że ciężko się z nim rozmawia na takie tematy bo on nie bardzo umie tak rozmawiać. Byłam ciekawa opinii innych dziewczyn w ciąży ,jak tu u nich było z partnerami co mówili. Moze coś mi to podpowie.moze coś dostrzeże czego teraz nie widzę.
 
Do góry