reklama

Seksowna bielizna na wieczór we dwoje:)

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez magda2014, 27 Wrzesień 2016.

1. magda2014

magda2014 Zaciekawiona BB

Jaką bieliznę uważacie za najbardziej seksowną według facetów?:D:) A może znajdą się też Panowie którzy się wypowiedzą?
    Pończochy samonośne + czarna bielizna? Pończochy + gorset? Czy body jest według Was seksowne? Co najchętniej zakładacie? W przyszły weekend dzieciaki spędzają z dziadkami i jest to świetna okazja, żeby spędzić czas tylko we dwoje.
    Chciałabym zaskoczyć męża i kupić coś naprawdę seksownego. Zastanawiałam się nad zakupem bielizny typu bodystocking (coś takiego: Link do: Bodystocking – pikantne bodystocking Obsessive - Obsessive )
    Najbardziej podoba mi się takie z imitacją pończoch i gorsetu
    Do tej pory zawsze na takie okazje zakładałam komplet jakieś czarnej bielizny, teraz chciałabym męża zaskoczyć czymś innym :)
    To dobry pomysł? Czy któraś z Was ma w swojej garderobie takie wdzianko? i jak to jest z wygodą noszenia?
    I czy założyć do tego szpilki?

2. NaNa8

NaNa8 Fanka BB :)

Dziewczyno zaszalej, jak nie teraz to kiedy? Po pięćdziesiątce?
    Jeśli do dej pory była tylko zwykła bielizna, to teraz cokolwiek wybierzesz będzie mega szał :)
    Weź to co Tobie się podoba, załóż szpilki,a na pewno was to ożywi na długo :).
    Ja chętnie też bym zrobiła taką niespodziankę partnerowi, ale wstydliwa jestem strasznie w takich sprawach i chyba się mój nie doczeka :(. Bawcie się dobrze :)

3. reklama
  4. Lazy

Lazy Początkująca w BB

Polecałabym zaopatrywać się bezpośrednio u importera.Taniej można kupić niż w Ptaku czy tez w Wółce Kosowskiej.Odchodzi koszt paliwa bo wysyłają sami.W sumie mi się opłaciło.Ceny naprawdę atrakcyjne a towar schodzi w sklepie jak ciepłe bułeczki marża 80 % usmiech.gif Polecam z resztą sprawdźcie sami,Być może wpadnie Wam coś w okohttp://allegro.pl/sklep/34194945_inter-house

Poleć forum