reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seksuolog

Dołączył(a)
29 Sierpień 2008
Postów
5
Witam Was Wszystkich :)

Czy któraś z Was mogłaby mi polecic dobrago seksuologa w okolicach Pleszewa, Kalisza...?

Mam ogromny problem z brakiem ochoty na seks.I przestało to juz byc zabawne.Od porodu mojej córki minęło blisko 19 miesiecy a dla mnie seks nadal mógłby nie istniec.Coraz trudniej jest mi sie zmuszac do seksu z mezem.On zaczyna podejrzewac ze juz go nie kocham,bo nie potrafi mnie podniecic...To wprawia nasze stosunki w jakies koszmarne koło z którego nie potrafimy wyjśc... Kocham męza i dlatego chce znalesc jakas fachową pomoc... Prosze pomózcie jeśli miałyście podobne zdarenia.
 
reklama
Do góry