reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sen 2.5 miesiecznego dziecka

Dołączył(a)
18 Listopad 2011
Postów
1
Witam.
Mam problem moja 2.5 miesieczna coreczka nie chce spac w dzien i w nocy zasypia tylko o 20 i budzi sie o 1 a pozniej to budzi sie co dwie godziny a od 6 rano juz wogole nie spi az do samego wieczora czasem zdaza jej sie jedna drzemka pol godziny popoludniu... co robic? prosze o pomoc
 
reklama
Wydaje mi się, że nocka u Was jest typowa jak na wiek maluszka. Co do dnia to mam podobny problem- mały mimo, że jest zmęczony nie potrafi sam zasnąć. No chyba, że w wózku, aucie albo na rękach i tak też czynię. Usypiam jak widzę, że jest zmęczony. Czasem w łózeczku, na rękach, na spacerze byleby tylko pospał. A no i u nas nie ma drzemki dłuższej niż 40min, ale za to ze 4 razy dziennie musi być koniecznie!
 
moja córcia(2 miesiące) dopóki karmiłam tylko piersią też budziła się w nocy co godzinę albo 2 a w dzień drzemki nie były dłuższe niż 40 minut, później musiałam ją dokarmiać butelką i wtedy zaczęła spać dłużej, teraz niestety je już tylko z butelki :-( i ostatnio zaczęła przesypiać całe noce, a w dzień oprócz krótkich drzemek śpi 2-3 razy po godzinkę albo dwie. Dzieci karmione piersią jedzą częściej i jest to w miarę normalne u takich maluszków, więc jeśli prawidłowo się rozwija i jest zadowolonym dzieckiem nie ma powodu do zmartwienia, za jakiś czas wszystko się unormuje, starajcie sobie wyrobić w miarę stały rytm dnia
 
Moja corcia tez nie spi w dzien,no chyba,jak juz bylo napisane,w wozku,w aucie itd w domu nie ma mowy.Dlatego,codziennie spacerujemy ok 2h zeby mala chodz troche pospala. W nocy budzi sie zazwyczaj ok 2-3 czasami nawet pozniej,a potem ok 5-6.Zazwyczaj uda mi sie jeszcze ja ululac i spimy do 9.Martwilam sie tym,ze tak malo dziecko nie spi w dzien,ale jak widze,nie jestem sama i chyba to normalne;) ciesze sie,ze noce przesypia i ok 20 sama juz ladnie spi.Czasami nawet zasnie podczas ostatniego karmienia
 
Do góry