reklama

Sen bez przykrycia

Temat na forum 'Spanie' rozpoczęty przez Jasmi, 5 Czerwiec 2015.

1. Jasmi

Jasmi Fanka BB :)

Czy są mamusie , których maluchy budzą się po przykryciu kołderką czy też kocykiem w czasie kiedy śpią ?

2. aneta_ck

aneta_ck Fanka BB :)

Hehe mój syn taki był. Nie można go było dotknąć bo się zaraz budził. Ubieralam go troszkę ciepłej do snu i już. Jak porządnie zasnął to można go było przykryć. Niestety nie chciał spać w takim śpiworku dla bobasow. To jest przydatna rzecz i nie trzeba przykrywać ;)

3. reklama
  4. Jasmi

A kiedy mu to minęło?

5. aneta_ck

aneta_ck Fanka BB :)

Nie minęło mu tylko się zmniejszyło. Tak jakby śpi b trochę mocniej. Taki już jego urok. Spróbuj może kłaść go spać w tych specjalnych spiwirkach.

6. Jasmi

Niestety nie ma takiej opcji , jeśli chodzi o śpiworek . Moja córcia chyba nienawidzi przykrycia , a już tym bardziej jakiegokolwiek krępowania przykryciem , dlatego śpiworek odpada. Chyba musimy jakoś to przetrwać , dobrze że jest ciepło to przynajmniej wiem , że nie zmarznie :)

7. Jadran

Jadran Fanka BB :)

Moje dziecko do tej pory się nie przykrywa.Po prostu od zawsze ubierałam ją trochę cieplej do spania.

8. werkam

werkam Zaciekawiona BB

jak tam mu dobrze, to daj mu w tym byc, Maluch sam sobie reguluje ciepłotę . moj syn tez nie lubi przegrzania, stopy odkryte , a czasem to i cały bez kołdry:)

Poleć forum