reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen i budzenie się 19-miesięcznego syna.

Dołączył(a)
25 Maj 2016
Postów
1
Witam wszystkie Mamy.

Jestem nowym użytkownikiem ale czytam Wasze wypowiedzi od jakiegoś czasu.

Otóż nie wiem czy mam problem czy go nie mam ale chciałam skonsultować się z innymi mamami tutaj, gdyż wierzę, że w jedności siła :)

Mam syna-19 miesięcy. Co kilka nocy budzi się z takim płaczem, że nie wiem co robić. Pierwsze co, to staram się go przytulić, uspokoić ale on nawet nie da się wziąć na ręce. Potem szukam smoczka ale nawet go nie chce. Płacz jest taki, jakby mu ktoś krzywdę zrobił.

Pomaga tylko i wyłącznie butelka ciepłego mleka-i tutaj nie mam pojęcia czy budzi się z głodu i chce jeść czy po prostu butla go uspakaja, a może są inne powody tego budzenia się?

Sytuacja ma miejsce kilka razy w tygodniu-nie zawsze budzi się w nocy. Potrafi ładnie przespać noc.

Mamy, poradźcie.

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry