reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen między karmieniem

Magda_lena24

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
26 Sierpień 2017
Postów
114
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest. Bo moja mała na prawie 8 tygodni. Staramy się aby każdy dzień był taki sam (rytuał) ale dziwi mnie to że moja mała czasem potrafi przespać 3-4 h bez mleka pije bebilon Pepti Dha a czasem po półtorej godziny już nie może wytrzymać. W nocy np idzie spać koło 20-21 i spi nie raz nawet do 12 bądź 1 w nocy ale jak już raz zne to potem do rana chce pić mleko co półtorej bądź dwie godziny, zastanawiam się dlaczego tak jest . Może Wy znacie odpowiedz. Pozdrawiam
 
reklama
U mnie jest podobnie z tym, że moje dzieci jakoś nie były wtedy głodne a zwyczajnie budziły sie i na pół śnie domagały się butelki nie z głodu ale z chęci zaśnięcia z cmokaniem czegoś z czego coś leci, obojętnie może być woda. Dodam, że to przypadki które absolutnie nie tolerują smoczka. Pamiętam, że starszy jak przespał godzinę karmienia to potem szybciej chciał jeść, bądź jak ulał też podawałam mu mleko nie po 3 h tylko np 2.
 
...Bo dziecko to nie zegarek ani komputer. To, ze staracie sie wypracowac "rytualy" to jedno, ale to jest jeszcze malenstwo, nie oczekuj, ze bedzie spala i jadla " z zegarkiem w reku" , jest na to po prostu za mala. I ma duza potrzebe bliskosci, ssania.
 
Do góry