reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen niemowlaka przy przeziębieniu i antybiotyku

Kamusia1812

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Styczeń 2023
Postów
23
Dzień dobry.
Mój 5 miesięczny syn od tygodnia ma chore gardełko, przyjmuje antybiotyk. Niestety, również od tego czasu usypianie go i ogólnie noce to koszmar. Nie chcę spać, budzi się często nawet po kilku minutach. Zaśnie tylko gdy będzie się go kołysać w wózku, niestety boje się, że po chorobie problem ze snem i bujaniem go w wózku zostanie. Czy ktoś miał taką sytuację i może mi coś doradzić?
 
reklama
Hej.
Mój miał taki etap że źle spał w łóżku a od ręki zasypiał w wózku i spał bez problemu i spokojnie .
Też się wtedy martwiłam żeby mu to nie zostało bo się nauczy i co wtedy.
Ale po mniej więcej 2-3tygodniach przeszło mu to. Teraz od ręki zasypia normalnie w łóżku.

Może w dzień śpi ci częściej i dłużej prze chorobę ?
Gdy był przeziębiony to w dzień właśnie spał częściej i dłużej, a w nocy potem często się wybudzał.
 
W dzień śpi częściej, ale krótko. Zawsze minimum 2 godziny przed snem nocnym trzymamy go aby już nie spał. Pewnie jest to przez chorobę. Przeraża mnie tylko te bujanie w wózku, w żaden inny sposób nie zaśnie, a gdy się przestanie to za jakiś czas się budzi. Mam nadzieję, że jak całkiem wyzdrowieje to mu to przejdzie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry