reklama

Sen Nocy letniej cuda sie zdarzaja ;)

Temat na forum 'Spanie' rozpoczęty przez Rodzice Oliviera, 24 Lipiec 2010.

1. Rodzice Oliviera

Rodzice Oliviera Aktywna w BB

opowiem Wam historie ...

dwie ostatnie noce mój syn zaskoczył nas ogromnie,,nie dosc ze upałów juz nie ma , dostaje caly czas tyle samo mleka , dzien wyglada podobnie, zadnych szczepien w tym czasie nie bylo itd.. a tu nasz Oli ok19-20 po kapieli i jedzonku zasypia i spi ok5-6h a potem juz co 3h az do kolejnego kapania..

co zrobil synke obudzil sie przedwczoraj o 5,30 wow a wczoraj 7.30 nie mogłam w to uwierzyc kazdy by sie cieszył ,,, bo nie ma inaczej ja gotowa do karmienia butelka.... budzilam sie jak zazwyczaj a synek nic,, fakt czas cos markotal dalam smoka i spal dalej..hmmm
    moze ktoras z WAs drogie mamy miala podobna sytuacje syn 8,08 skonczy 5 mcy moze to juz pora na spanie cala noc w koncuuuu :):tak: pozdrawiam

2. polusia

polusia kocham moje dziewczyny

moja córka budziła się w nocy tylko przez pierwszy miesiąc. jak skończyła miesiąc tona jedzonko wstawała koło 4 rano. a teraz 16.07 skończyła 4 miesiące budzi się 7:30 na mleczko. wieczorem zjada o 20 ostatnie mleczko ( nie kaszkę , bo na kaszce to spała tylko do 3 w nocy ) usypia i śpi do rana. więc nie ma co się zastanawiać nad tym trzeba się tylko cieszyć i wreszcie wyspać :-)

3. reklama
  4. lenka87

lenka87 Mamusia Adasia:)

Chyba już będzie przesypiał nocki. Mój miał 4,5 miesiąca to zasypiał o 22 a wstawał 8-9. Tak mu juz zostało tylko teraz wczesniej zasypia a budzi się o 8.

5. Rodzice Oliviera

Rodzice Oliviera Aktywna w BB

ale cudnie zatem...tylko ze jest troche nie do zniesienia w dzien,,jesc nie chce wyje i jeczy chyba zabawy wiecej mu potrzeba..

6. izi85

izi85 Mamisiiiima P&N

Moj mały ma 9.08 6 miesiecy i przez ostatni miesiac budzi mi sie w nocy;/ po kapili daje mu kaszke spi do 2-3 dostaje mleko i pozniej do 6 i tez mleko;/
    a moze mu dac mleczko na noc??
    Myslalam ze jak mu dam kaszke to bedzie spal do rana a tu nic:(
    pomocy!!

7. Krulik

Krulik Zaciekawiona BB

Trzeba mu jedzenia rzadziej (co 4 h) i zabawy mniej (kładziesz spac po pierwszych oznakach zmęczenia - jak marudzi, jest już za późno).
    Karmienie co 4 godziny wprowadzaj stopniowo zaczynając od porannych karmień. Jak zrobisz rewolucje, to znowu nie będziesz miała spania. Rzadsze karmienie powinno spowodować również, że maluch będzie spał dłuzej w nocy (przy założeniu, ze o 22-23 nakarmisz go ostatni raz przez sen).

Ostatnia edycja: 30 Lipiec 2010
  8. pepsicOLA

pepsicOLA Fanka BB :)

Moja Natka 8 sieprnia skonczy 5 m-cy juz od jaiegos czasu przesypia noce. Karmie ja jeszcze piersia okolo 22 jesli widze ze ma ochote na mleczko, a potem to juz dopiero po 5. No, chyba ze jest duszna noc to zdarza jej sie chciec popic czesciej ale na momencik.

9. kari21

kari21 Usmiechnieta_mama

moj maly od poczatku sypial baaardzo duzo, majac 3tyg w nocy jadl co 6 godzin... od skonczenia 4miesiecy kiedy to skonczyly sie kolki przesypia caaale nocki, zasypia o 18 (bez wzgledu na ilosc snu podczas dnia, wypracowal sobie chyba taki harmonogram) i wstaje o 7 rano. tylko ze dla pewnosci o 21 daje mu jeszcze przez sen kaszke na noc. W dzien spi moze ze 2-3 razy po gora godzina.

10. reklama

Poleć forum