reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen o wypadającym zębie w ciaży

Marcowamama20

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Grudzień 2020
Postów
56
Dziewczyny, dziś snilo mi sie ze mojemu mezowi wypadł ząb. Początkowo go bolal potem wypadl mu w snie sam. Obawiam sie ze to moze oznaczać cos zlego.
Ostatnio gdy Mialam taki sen o wyoadajacym zebie okradli nasz dom. Wiem ze zeby raczej. Nie ozaczaja nic dobrego... Raczej symbolizuja strate. Moze uznacie ze kestem glupia ale boje sie o maluszka :(
 
reklama
Zlyy wpływ na ciążę może mieć niepotrzebny stres spowodowany tym, że się nakrecilas snem, a nie jego znaczenie w sennikach... Skup się na dbaniu o siebie i nie zamartwiaj na zapas.
 
To co się śni nabiera znaczenia takiego jakie sami mu nadajemy, to tylko własne wytłumaczenie na rzeczy które się wokół nas dzieją, sny odzwierciedlają obawy, pragnienia, strach. Nie ma sensu się nakręcać bo to niepotrzebny stres zwłaszcza w ciąży.
 
Dodatkowo huśtawka hormonalna może powodowac różne sny.
Mnie w pierwszym trymestrze śniły się takie scenariusze, ze gdyby chcieć z nich zrobić film, to Oscar murowany.
Spielberg by po inspiracje do mnie przyjeżdżał.
Po ciazy już żadnych takich snów nie miałam wiec mogę napewno stwierdzić, ze to huśtawka hormonalna.
 
Do góry