reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SEN-przesypianie nocy

reklama
U nas tez jest rytual ze spaniem i nigdy nie bylo problemow,od stycznia Oliwka ma swoj pokoj i spi sama( to byla naza sypailnia i poprostu sie z niej eksmitowalismy,zostalo jej lozeczko,ma teraz kanape i wszedzie gdzie tylko chce swoje zabawki)i tez nie bylo problemow no moze pierwszy wieczor,kapiel jest u nas okolo 19,pozniej kaszka na dobranoc,ulubione bajeczki jeszcze obejrzy,pozniej przenosimy sie do jej pokoju czytamy bajke i kladzeimy do jej lozeczka po czym wychodze i zasypia sama.Jest wtedy po 20...jak sie w nocy budzi to albo do nas przybiega:)))albo mnie zawola to ja przykryje i nadal spi.I to,ze jest sama w pokoju nie zrobilo jej jakiejs wiekszej roznicy.W dzien spi od 12.30 do 15 i w przedszkolu gdzies od 13 do 15.Ona jak nie zasnie w dzien to o 19 zasypia na siedziaco taka jest padnieta...
 
No to jestem w :szok: bo mój Kuba budzi się miedzy 8 a 9... nie śpi w dzień a ok 21ej to jeszcze go energia rozpiera i pewnie buszował by do 23ej gdybym go nie położyła spać...
 
Cześć jestem czerwcową mamą 06 ale jeszcze od tamtej porynie przespałam ani jednej nocy. Filip budzi się do picia nie śpi w dzień bo inaczej to by wcale nie poszedł do łóżka. Pije w nocy 3 buteleczki czegokolwiek dawałam mu już wodę ale płacze i domaga się soczku nie wiem jak to jeszcze długo będzie trwało to oszaleję.
 
No to jestem w :szok: bo mój Kuba budzi się miedzy 8 a 9... nie śpi w dzień a ok 21ej to jeszcze go energia rozpiera i pewnie buszował by do 23ej gdybym go nie położyła spać...

Nina ma tak samo :tak: spi sama w swoim pokoju. zasypianie wyglada tak, ze przytulamy sie, potem Ninka idzie do lozeczka i opowiadam jej tylko jedna bajke. potem siedze obok, ale sie nie odzywam, a jak zasnie, to wychodze. noce czasem przesypia cale u siebie, czasem do nas przychodzi.
 
reklama
Mati śpi w dzień około 13 i tak mnie więcej 1,5h ale za to na noc zasypia o 22:wściekła/y: pomimo że najpóźniej o 20 jest w łóżeczku zaraz po kołysance na mini - mini . Zanim zaśnie to 10 razy woła o picie o przyniesienie zabaweczki itd. w nocy tez budzi się często na picie niekiedy około 10 razy rekordem było 23 :no: bardzo rzadko ale też bywa że obudzi się w nocy tak ze 2 razy
 
Do góry