reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen u roczniaka

Hej,
Moje dziecko ostatnio ma kiepskie nocki. Były momenty, że sypiał zle ale teraz to juz...:no:

Niko od 4 miesięcy budzi sie ciągle w nocy. Krzyczy, kręci się, popłakuje.
Od 20.30 do 24 spi super, potem wypada mu juz smok i raz po raz woła o niego ale od 3 do 5 rano to jest jakis koszmar. Wygina się, marudzi, nie może sobie miejsca znaleźć...
Dodam, ze nie je w nocy a ostatnio to pić nawet nie chce i sie zastanawiam czy to zęby...czy emocje ...czy w ogole cos innego :/
ja juz padam wstawanie 15 razy w nocy mnie wykancza
 
reklama
Marciaa a może to jednak zęby... spróbuj mu może raz dać przed snem dawkę Paracetamolu i zobaczysz jak reakcja.Jeśli to ząbki to zadziała przeciwbólowo
Ja jestem mega szczęśliwa, gdyż Mały nagle tak sam z siebie przestał jeść w nocy. Budzi się jeszcze kilka razy, ale wystarczy ze go pogłaskam dam smoczka i zasypia:-) Mam nadzieję, że nie zapeszę i tak już zostanie. Też zdarzają mu się koszmarne nocki ale myślę że to ząbki bo właśnie idą mu czwóreczki. Jednak już jest super że nie je w nocy:rofl2:
 
Do góry