reklama

Sen u trzylatka

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez wiolkaj, 12 Listopad 2011.

1. wiolkaj

wiolkaj Zaciekawiona BB

Witam.
    Drogie mamy,chcialabym sie dowiedziec jak sypiaja Wasze pociechy w nocy.Moja corka 2lata 9 miesiecy sypia srednio.Budzi sie w godzinach 1-3 z placzem i dopiero jak sie ja rozbudzi to "moze" usnie.
    U Was tez tak jest?????

2. Tygrysek1985

Tygrysek1985 Fanka BB :)

:no: moja zasypia czasem juz przed 20, ok 23 wysadzam ja na siusiu i spi, az sie jasno zrobi

3. reklama
  4. hooba

hooba lutówka 2009 i 2012

U nas synek chodzi spać koło 21-22 i śpi do 8-9. Czasami zdarza mu się obudzić w nocy, ale zazwyczaj jak mu powiem żeby spał bo jest jeszcze noc to bez problemu zasypia z powrotem.

5. zanetaa

zanetaa wrzesień2008 i maj2012

mój ma skończone 3 latka. śpi od 22 do 8. czasem budzi się, bo chce pić, a kiedy budzi się z płaczem to coś mu się przyśniło - opowiada, albo rzuca nieskładniowo słowa (typu"burza"), więc wiem, że to koszmar. może Twoja córa też czasem przeżywa dzień? nie musi jej się śnić coś strasznego, ale budzi się zdezorientowana, bo nie rozumie zmiany np. scenerii..

6. Tygrysek1985

A moze sprobuj mala utulic na rekach moze zasnie z powrotem tylko bez zbednego zapalania duzego swiatla ew dyskretne, my mamy taka fajna lampke z ikei w ksztalcie ksiezyca, mojej np. wczoraj snil sie wef czyt. potwor utulilam ja i zasnela

7. VegaVega

VegaVega Fanka BB :)

Mój Bartuś kiedy jeszcze spał w łóżeczku turystycznym to regularnie ok godz.1-2 w nocy przychodził do nas do łóżka a raczej przeskakiwał (mamy jak na razie wspólną sypialnię a łóżeczko było dostawione do naszego łóżka).
    Teraz kiedy mały ma swoją sofkę ,która praktycznie jest na tej samej wysokości co nasze łóżko wystarczy ,że wyciągnę do niego rękę jak się przebudzi on wtedy przytula się i głaszcze mnie i zasypia dalej.
    W ogóle on nawet przed zaśnięciem jak leżymy i czytam mu bajeczki podciąga mi rękaw tuli się do ręki i pyta "czy ja mogę połaskać cię?" :-) i tak zasypia.

8. Tygrysek1985

vega slodkie my tez mamy taka sytuacje z lozeczkiem tur jak ty

Poleć forum