reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen u trzylatka

wiolkaj

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2009
Postów
38
Witam.
Drogie mamy,chcialabym sie dowiedziec jak sypiaja Wasze pociechy w nocy.Moja corka 2lata 9 miesiecy sypia srednio.Budzi sie w godzinach 1-3 z placzem i dopiero jak sie ja rozbudzi to "moze" usnie.
U Was tez tak jest?????
 
reklama
U nas synek chodzi spać koło 21-22 i śpi do 8-9. Czasami zdarza mu się obudzić w nocy, ale zazwyczaj jak mu powiem żeby spał bo jest jeszcze noc to bez problemu zasypia z powrotem.
 
mój ma skończone 3 latka. śpi od 22 do 8. czasem budzi się, bo chce pić, a kiedy budzi się z płaczem to coś mu się przyśniło - opowiada, albo rzuca nieskładniowo słowa (typu"burza"), więc wiem, że to koszmar. może Twoja córa też czasem przeżywa dzień? nie musi jej się śnić coś strasznego, ale budzi się zdezorientowana, bo nie rozumie zmiany np. scenerii..
 
A moze sprobuj mala utulic na rekach moze zasnie z powrotem tylko bez zbednego zapalania duzego swiatla ew dyskretne, my mamy taka fajna lampke z ikei w ksztalcie ksiezyca, mojej np. wczoraj snil sie wef czyt. potwor utulilam ja i zasnela
 
Mój Bartuś kiedy jeszcze spał w łóżeczku turystycznym to regularnie ok godz.1-2 w nocy przychodził do nas do łóżka a raczej przeskakiwał (mamy jak na razie wspólną sypialnię a łóżeczko było dostawione do naszego łóżka).
Teraz kiedy mały ma swoją sofkę ,która praktycznie jest na tej samej wysokości co nasze łóżko wystarczy ,że wyciągnę do niego rękę jak się przebudzi on wtedy przytula się i głaszcze mnie i zasypia dalej.
W ogóle on nawet przed zaśnięciem jak leżymy i czytam mu bajeczki podciąga mi rękaw tuli się do ręki i pyta "czy ja mogę połaskać cię?" :-) i tak zasypia.
 
reklama
Do góry