reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen W Ciągu Dnia

mamma27

Newcastle upon Tyne
Dołączył(a)
8 Styczeń 2008
Postów
36
Witam mamusie. O jakich porach i jak długo śpią Wasze szczęścia w ciągu dnia. Bo mój synuś śpi tylko na spacerku to ok.2 godzin. Czasami utnie sobie drzemkę ok.17 ale trwa to jakieś pół godzinki. Póżniej oczka mu się zamykają po 20 i budzi się na karmionko co 3 godzinki.:-)
 
reklama
mamma, moja mała jak była taka mała, to spała kilka razy w ciągu dnia, ale nigdy chyba jej się nie zdarzyło, żeby spała dłużej jak godzinkę. Jak miała 3 miesiące przesypiała całe noce, od ok.20 do 7 rano, ale od 2 miesiąca była na mleku sztucznym.Później przyszedł kryzys i wybudzała się w nocy (to było jak miała jakieś 9 miesięcy), a teraz znowu nocka przespana, z tym że z nami w łóżku, co mi nie przeszkadza, tylko rano jestem pobita, bo zaczyna się kręcić.
Według mnie Twój synek śpi tyle ile mu potrzeba ;-)
 
Mój syn ma 7 tygodni i też bardzo mało spi, a uśpić go to wielki wyczyn i do tego te kolki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i cały czas muszę taszczyć go na rękach.:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
mój mały jak był taki tyci
spał co godzina max 2 godziny przez jakąś godzinke czasem 2
według mnie jak będziesz na szczepieniu zapytaj lekarza co to może być
bo dla tek malutkiego dziecka sen to podstawa!!
ja bym się niepokoiła troszke

agamal wiem co przechodzisz my mieliśmy to samo ale na szczęście dostaliśmy wspaniały lek (nie pamiętam jak się nazywał ale napewno na recepte- regulował prace jelit) i po 3 dniach było po kłopocie:tak:
 
Nam na kolki pomógł Debridat. Na receptę. Naprawdę podziałało. Zu nie spała przez te kolki i w dzień i w nocy. A po tym jak ręką odjął.
 
ja karmie piersia - na kolki pomoglo calkowite odstawienie nabiału i mleka, oraz wszystkiego co może uczulać: orzechów, miodu, czekolady... czyli dieta drakońska. Ale jak ręką odjął.

Jednak brak kolek wcale nie oznacza dobrego spania - moje maleństwo śpi 2 h (11:00-13:00) na spacerku i czasami utnie krótką drzemkę wieczorem i to tyle!!! Za to śpi w nocy około 10-11 godzin...
 
reklama
moj tez na mleku sztucznym i spi po 30min przez dzien ale nocy nie przespi calej jeszcze
zdjcie004ib5.jpg

3450 g i 55 cm






Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko,a ja ...Twoja mama!
 
Do góry