reklama

SENNE krztuszenie sie

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez wsuwka, 30 Październik 2012.

1. wsuwka

wsuwka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Może ktos ma podobne doświadczenia. Moja mała (3,5 roku często się smarcze i kaszle. Ale nawet kiedy jest zdrowa, często po zaśnięciu tak jakby się krztusi i chwilę trwa, zanim powróci do równego oddychania. Z zewnątrz to wygląda jakby nagle jakieś pokłady flegmy albo śliny spływały jej do gardła i nie nadążała z jej połykaniem. Dodam, że dzieje się tak również, gdy śpi na boku. Co to może być?

2. szóstkowa mama

szóstkowa mama Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja nie miałam takiego przypadku u swoich dzieci i nie bardzo wiem co to może być.
    Wiem jednak,że sprawa raczej nie jest błaha i powinnaś z córeczką udać się w tej sprawie do laryngologa.

3. reklama
  4. Mozi

Mozi MAMUŚKA BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a corka krztusi sie tez w czasie dnia czy tylko w nocy?
    wtedy tylko gdy jest zakatarzona czy jak jest zdrowa tez??
    a nie ma przypadkiem alergii??na jakiej poduszce spi przeciwalergicznej czy z pierza??

5. wsuwka

wsuwka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    tylko w nocy, na właściwie ma katar niemal bez przerwy, ale to nie alergia (były testy, nie ma ). Skąd takie pokłady flegmy?

6. jagmar

jagmar Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Może to pasożyty? Glista ludzka daje takie objawy, nocny kaszel i krztuszenie się.

7. ksiezycowa

ksiezycowa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wydaje mi się, że wszystkiemu winny jest katar - maluch ma wydzielinę w nosku i przez to nie może normalnie oddychać. Może spróbuj z wodą morską? Mój Piotruś jest w podobnym wieku i podaje mu Sterimar Izotoniczny, bo dobrze oczyszcza wydzielinę i dodatkowo nawilża nosek .

Poleć forum