reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SENNE krztuszenie sie

Dołączył(a)
16 Październik 2008
Postów
10
Może ktos ma podobne doświadczenia. Moja mała (3,5 roku często się smarcze i kaszle. Ale nawet kiedy jest zdrowa, często po zaśnięciu tak jakby się krztusi i chwilę trwa, zanim powróci do równego oddychania. Z zewnątrz to wygląda jakby nagle jakieś pokłady flegmy albo śliny spływały jej do gardła i nie nadążała z jej połykaniem. Dodam, że dzieje się tak również, gdy śpi na boku. Co to może być?
 
reklama
Ja nie miałam takiego przypadku u swoich dzieci i nie bardzo wiem co to może być.
Wiem jednak,że sprawa raczej nie jest błaha i powinnaś z córeczką udać się w tej sprawie do laryngologa.
 
a corka krztusi sie tez w czasie dnia czy tylko w nocy?
wtedy tylko gdy jest zakatarzona czy jak jest zdrowa tez??
a nie ma przypadkiem alergii??na jakiej poduszce spi przeciwalergicznej czy z pierza??
 
Wydaje mi się, że wszystkiemu winny jest katar - maluch ma wydzielinę w nosku i przez to nie może normalnie oddychać. Może spróbuj z wodą morską? Mój Piotruś jest w podobnym wieku i podaje mu Sterimar Izotoniczny, bo dobrze oczyszcza wydzielinę i dodatkowo nawilża nosek .
 
Do góry