reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Dzisiaj Dzień Ojca i z tej okazji zapraszam cię do wysłuchania rozmowy, której bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dwóch córeczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma również znaczenie ;) Posłuchaj rozmowy

Natomiast o 17:00 zapraszam Cię na live z Agnieszką Hyży - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzyństwie i oczywiście o ojcostwie. O tym co robić z "dobrymi radami". Dołącz

reklama

Serafin...?

ness.

Fanka BB :)
Z tymi dziećmi to wiecie ... do każdego imienia można nadać jakiś głupi rym. Moja córka ma normalne polskie imię. Dość popularne w ostatnim czasie, a i tak jest oburzona bo to imię występuje w popularnej głupiej rymowance, którą cytują jej dzieci. Dodam, że jak wybierałam to imię to nie miałam w ogóle świadomości tej "rymowanki"
Mnie mama chciala nazwać Weroniką, a siostra bardzo protestowała , bo w majtki sika. Wiec uraczyła Mnie imieniem, które rymuje się z nazwiskiem i była to największa beka dla rowiesnikow. Wolałabym już chyba w te majtki sikać.

Serafin, znam rodzinę o takim nazwisku i tylko z tym mi się kojarzy.

reklama

DropKick

Mnie mama chciala nazwać Weroniką, a siostra bardzo protestowała , bo w majtki sika. Wiec uraczyła Mnie imieniem, które rymuje się z nazwiskiem i była to największa beka dla rowiesnikow. Wolałabym już chyba w te majtki sikać.

Serafin, znam rodzinę o takim nazwisku i tylko z tym mi się kojarzy.
O, ja też znam rodzinę o takim nazwisku :) to samo miałam z Jaremą. Zawsze myślałam że to nazwisko, bo mam znajomych którzy takie noszą, ale jakże się zdziwiłam kiedy poznałam chłopaka takim imieniu...

Ann89

W moim liceum był chłopak o takim nazwisku, przeżywali go „Anioł”. Nie wiem czy w waszym przypadku chcielibyście takiego rozwiązania żeby dzieciaki przeżywały synka, mimo ze to nic obraźliwego i każdy ma jakaś ksywkę. Ja nie widzę nic złego w tym imieniu, dla mnie całkiem ładne, ale jwsli chodzi o zdrobnienia to jedyne co przychodzi mi do głowy to Serek? O ile w ogóle tak to można zdrobnić??? Moja babcia mawia, ze imię ma być krótkie żeby można było łatwo wołać i krzyczeć [emoji24][emoji23][emoji2356] Ostatnio w rodzince urodziła nam się Kornelia i babcia twierdzi, ze nijak to wołać, bo trudne imię. Także przemyślcie sprawę co do zdrobnień :)
Moja siostra miała w klasie Seweryna na którego mówili właśnie Serek [emoji2]

Do góry