reklama
 1. Odliczaj z nami do Dnia Dziecka. Klikasz w okienka kalendarza?/ Wygraj magiczne klocki! Kliknij!/
  Zamknij powiadomienie

Serduszko Emilka Koryczana

Temat na forum 'Możesz pomóc...zobacz' rozpoczęty przez Magdalka, 16 Luty 2016.

 1. Magdalka

  Magdalka Aktywna w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Matki kochane, jest taki mały chłopiec, nazywa się Emil Koryczan i ma bardzo poważną wadę serca, która zagraża jego życiu, lekarze co pół roku doraźnie go ratują, ale jest niestety groźba, że maluch nie dożyje do końca tego roku. Może pomóc jedynie operacja w USA, której koszt to 7mnl złotych.
  Jeśli możecie, proszę roześlijcie informację o tym swoim znajomym, może ktoś będzie mógł wesprzeć Emila i jego rodzinę w tej nierównej walce o życie. Może też ktoś widział info o nim w dzień dobry tvn.

  Tu jest link do strony o nim: https://www.siepomaga.pl/emil
   
 2. matka_pozytywna_wariatka

  matka_pozytywna_wariatka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Troszkę przewrotnie zaprosiłam Was tutaj mamusie, i „niemamusie” bo jest ważna misja do zrobienia. I potrzeba morze zdeterminowanych osób, które pomogą komuś wygrać życie. Dosłownie.

  Już piszę o co chodzi. Ale dobrnijcie do końca (proszę o cierpliwość) i dopiero zdecydujcie czy opuścić tą grupę bez żadnej reakcji.

  Muszę dzielić post na fragmenty po nie chce mi puścić


  Jest pewien 4,5 letni chłopczyk, nazywa się Emil Koryczan (być może obiło Wam się o uszy), który cierpi na poważne zaburzenie serduszka. Przeszedł już w swoim życiu tyle, co niejeden dorosły. Pojawiła się szansa, że chłopiec może żyć. Ta szansa to operacja w USA. Bez niej, jak mówią lekarze, maluszek ma szansę przeżyć …kilka miesięcy.

  Zbierają się pieniążki, były już apele medialne, ale pierwszy termin operacji w czerwcu przepadł. Nie uzbierano pieniążków na depozyt .

  Teraz jest akcja ostatniej szansy. Do końca marca trzeba zebrać nieco ponad 3 mln zł (docelowo 7 mln., wiem brzmi to kosmicznie). Brakuje jeszcze 800 tys.

  Dużo i nie dużo. Były już przypadki, że w 2 tygodnie zebrano 6 mln. WOŚP zbiera kilkadziesiąt milionów w jeden dzień.

  Więc nic nie jest stracone. Ale bez wsparcia ludzi, ludzi pełnych empatii …aż nie chce pisać jak będzie wyglądał najgorszy scenariusz…

  A teraz co można zrobić, (albo pomyśl co ty byś dał/a od siebie, gdyby chodziło o kogoś Ci bliskiego)

  Po 1. Więcej informacji i odpowiedzi na wasze pytania znajdziecie na stronie www.siepomaga.pl/Emil albo na facebooku www.facebook.com/emilkoryczan.

  Po 2. Kasa. Nie chcę tutaj żebrać, ale chodzi o pieniądze. Można wpłacić pieniążki przez SIEPOMAGA, albo wysłać sms (dane na siepomaga w linku powyżej). Kto ile może ten da. Tutaj każda złotówka jest na wagę życia.

  Po 3. W kupie siła. Jeśli nawet nie masz pieniążków na wpłatę, zawsze możesz udostępniać informacje, namówić znajomych, pisać do mediów , znanych i mniej znanych. Może znasz kogoś, albo kogoś kto zna kogoś, kto może pomóc; zorganizować jakąś akcję, zachęcić firmy do działania (niech pokażą swoje ludzkie oblicze), dotrzeć z przekazem do jak największej liczby osób, BO O TO TU SIĘ ROZCHODZI.

  Jesteśmy krajem, w którym ludność posiada 55 mln telefonów komórkowych. Gdyby tylko z 7 mln wysłało sms sprawa jest załatwiona.

  Po 4 . Mobilizacja. Wchodzisz w to? To test na empatię naszego społeczeństwa.

  A ja wiem, że nikt nie potrafi tak walczyć jak matka Polka.

  Do dzieła Kochane!


  P.S Trochę było długo. Tak już mam jak się rozpiszę, ale tylko dlatego, że nie mogę przejść obojętnie wobec takiej sytuacji. Mały chłopczyk liczy na nas!
   
 3. reklama
 4. matka_pozytywna_wariatka

  matka_pozytywna_wariatka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0

Poleć forum