reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Serduszko przestało bić

Serduszko 96

Aktywna w BB
Dołączył(a)
13 Październik 2019
Postów
98
Witam. Dzisiaj dowiedziałam się na kontrolnym badaniu usg że serduszko przestało bić. Jest to 8 tydzień ciąży. Kontrolne usg mam w poniedziałek. Czy jest szansa że sprzęt się pomylił. Ze serduszko zacznie jeszcze bić? Jestem w szoku, ponieważ dzieciątko uroslo. Jest adekwatne co do tygodnia w którym jestem.
 
reklama
Myślę, że tutaj szanse są naprawdę znikome. Nigdy nie dzieje się tak, że serce przestaje bić a potem nagle zaczyna od nowa. Bardzo mi przykro, ale czasami natura decyduje za nas.
 
Rok temu w 8tc też usłyszałam, że serduszko przestało bić. Wszystkie wyniki też miałam dobre. Jak to mówią czasami tak się dzieje ale ja i tak zrobiłam masę badań. Trzymaj się ciepło.

Zapraszam na wątek ciąża po poronieniu Link do: Ciąża Po Poronieniu jakbyś potrzebowała porady czy po prostu się wygadac. Dziewczyny tam są wspaniałe i mają spora wiedzę.
 
reklama
Do góry