reklama

Serwis Komputerowy Kraków i Okolice

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez pickupserwis, 4 Marzec 2016.

1. pickupserwis

pickupserwis Początkująca w BB

Naprawa sprzętu komputerowego :
    * komputery
    * laptopy
    * drukarki
    * skanery
    * tablety
    * telewizory
    * radio
    * urządzenia peryferyjne związane z komputerami

Jesteśmy solidna firma, mamy setki zadowolonych klientów

Ponadto :
    * odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków twardych
    * odzyskiwanie danych z formatowanych partycji
    * czyszczenie drukarek HP, BROTHER, EPSON, CANON
    * czyszczenie zaschniętych głowic drukarek
    * naprawa zalanych laptopów
    * czyszczenie i konserwacja komputerów
    * naprawa telewizorów, wzmacniaczy, amplitunery, radio, dvd

Serwis działa 24/7 z dojazdem do klienta !
    Link do: Serwis Komputerowy Kraków i Okolice

Dzwoń a na pewno Ci pomożemy !

Ostatnia edycja: 4 Marzec 2016
  2. lusia88

lusia88 Zaciekawiona BB

Ja byłam bardzo zadowolona z obsługi w Redicreo. Panowie ekspresowo naprawili mi laptopa. Wyszłam od nich mega uśmiechnięta, ponieważ nie wyobrażam sobie życia bez komputera.

3. reklama
  4. marianka61

marianka61 Początkująca w BB

W mazowieckim fajny serwis znajduje się w Milanówku, a już niedługo w Brwinowie i w Błoniu - jest to serwis PIKOMP. Już nie raz korzystałam i naprawdę polecam ;)

5. domi888

domi888 Zaciekawiona BB

Niby tacy wszyscy mądrzy, studentów tyle, a czytania ze zrozumieniem brak. Marianka a po co komu serwis w Warszawie jeśli potrzebuje w Krakowie???

Co do tematu, to tylko raz musiałam serwisować swój komputer i było to w serwisie na ulicy szlak 47. Chyba Redicreo się nazywają. Wzorowa obsługa

6. brzózkaa

brzózkaa Zaciekawiona BB

OOoooooo ja wąłsnie wczoraj odebrałam moje cudooo z redicreo. Fanie jest czekać tylko jeden dzień na naprawę. Pan powiedział, że mam dobry komputer i muszę o niego dbać, wypadało by posłuchać kogoś kto się na tym zna

7. domi888

domi888 Zaciekawiona BB

Redicreo w Krakowie jest bardzo dobrym serwisem komputerowym, ja jestem bardzo zadowolona :)

8. labambina

labambina Początkująca w BB

też nieraz zwracałam się do Redicreo z różnymi problemami, jestem zadowolona

9. s.uomi

s.uomi Początkująca w BB

z tych bardziej znanych w Krakowie to Redicreo i Fixitex (fixitex.com). w pierwszym naprawiałam monitor Asus, w drugim Macbooka.

10. reklama
  11. domi888

domi888 Zaciekawiona BB

Dużego doświadczenia z serwisami komputerowymi nie mam, ale jakbym miała podać najlepszy z tych z których usług korzystałam to postawiłabym na Redicreo. Bardzo profesjonalnie podeszli do sprawy i szybko, a zależało mi na czasie. Mają taki styl działania, że im ufam, że nie zepsują mi czegoś jeszcze w lapciu, że naprawią, a w tych innych nie byłam przekonana :)

Poleć forum