reklama

Sesja FOTO noworodkowa ciążowa i/lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO

Temat na forum 'Mamusie bliźniat, trojaczków i...' rozpoczęty przez Teeq, 24 Czerwiec 2015.

 1. Teeq

  Teeq Zwariowana Mama

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  TYLKO TERAZ W RAMACH PROJEKTU “PIEKNO NARODZIN / NARODZINY ŻYCIA”P AKIET - TWOJA SESJA CIĄŻOWA, NOWORODKOWA LUB REPORTAŻ PORODU ZA DARMO!

  Witam,
  Jeśli Twoje dziecko lub dziecko Twoich przyjaciół przyjdzie na świat w niedługim czasie , zapraszam na zupełnie darmową sesje noworodkową lub reportaż z porodu.

  Poszukuję świeżo upieczonych rodziców, którzy marzą o tym by tak piękne chwile jak pierwsze dni życia lub chwile przyjścia malenstwa na świat - uwiecznić - w niesamowity sposób. Najlepszy wiek na sesje noworodkową to od 5 - 14 dnia życia.
  Dlaczego tak wcześnie? Maluszek wtedy dużo śpi głebokim i spokojnym snem, co więcej on sam układa się w pozycjach w jakich był w łonie matki.
  Cała sesja jest bezpieczna a rodzice sa cały czas z maleństwem. Dlaczego zatem sesja za darmo? ze względu na chęć rozbudowania mojego portfolio w zakresie fotografii noworodkowej. Do tej pory pracowałam jako fotograf w dużej Paryskiej firmie i pod jej skrzydłami a takze i szyldem sie rozwijałam.

  Działam na terenie woj. Śląskiego, ale możecie do mnie przyjechać z każdego miejsca do studia.
  Zapraszam

  Maleństwo nie może być starsze w dniu sesji niż 18 dni. Zainteresowanych rodziców proszę o wiadomość: fotocudnarodzin@gmail.com

  I ciut o mnie...
  Prywatnie jestem mama dwóch cudownych chłopców,
  Z wykształcenia Pedagog
  Zawodowo Fotograf
  ZAPRASZAM

  OGŁOSZENIE ZA ZGODA Admina ANIASLU
   
 2. reklama

Poleć forum