reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sesja FOTOgraficzna noworodkowa, ciążowa i/lub reportaż emocji z porodu – ZA DARMO

Teeq

Zwariowana Mama
Dołączył(a)
27 Październik 2010
Postów
74
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
TYLKO TERAZ W RAMACH PROJEKTU “PIEKNO NARODZIN / NARODZINY ŻYCIA”P AKIET - TWOJA SESJA CIĄŻOWA, NOWORODKOWA LUB REPORTAŻ PORODU ZA DARMO!

Witam,
Jeśli Twoje dziecko lub dziecko Twoich przyjaciół przyjdzie na świat w niedługim czasie , zapraszam na zupełnie darmową sesje noworodkową lub reportaż z porodu.

Poszukuję świeżo upieczonych rodziców, którzy marzą o tym by tak piękne chwile jak pierwsze dni życia lub chwile przyjścia malenstwa na świat - uwiecznić - w niesamowity sposób. Najlepszy wiek na sesje noworodkową to od 5 - 14 dnia życia.
Dlaczego tak wcześnie? Maluszek wtedy dużo śpi głebokim i spokojnym snem, co więcej on sam układa się w pozycjach w jakich był w łonie matki.
Cała sesja jest bezpieczna a rodzice sa cały czas z maleństwem. Dlaczego zatem sesja za darmo? ze względu na chęć rozbudowania mojego portfolio w zakresie fotografii noworodkowej.

Działam na terenie woj. Śląskiego, ale możecie do mnie przyjechać z każdego miejsca do studia.
Zapraszam, na życzenie podeśle kilka moich ulubionych kadrów.

Maleństwo nie może być starsze w dniu sesji niż 16 dni. Zainteresowanych rodziców proszę o wiadomość: fotocudnarodzin@gmail.com

I ciut o mnie...
Prywatnie jestem mama dwóch cudownych chłopców,
Z wykształcenia Pedagog
Zawodowo Fotograf
ZAPRASZAM

OGŁOSZENIE ZA ZGODA Admina ANIASLU
 
reklama
Do góry