reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sesja zdjęciowa w ciąży

reklama
Ja miałam sesje zdjęciową i chciałam odradzić jednego fotografa.
Władzimierz Bochoń
Żagań 661-056-131
vlodekb@wp.pl
To był po prostu koszmar. Zdjęcia są straszne i wzięte pierwsze lepsze na których mam straszne miny i nie byłam gotowa na zdjęcie. Nie mam żadnego ładnego zdjęcia bo fotograf akurat takie mi wybrał. Na zdjęciach wyglądam jak kukła lub lalka ( nie naturalnie ) bo fotograf przesadził z photoshopem - chociaż zwróciłam mu na to uwagę nic sobie z tego nie zrobił. Miejsce w którym odbyła się sesja jest karygodne. Gdyby nie to ze była ze mną moja mama to bym nie weszła do tego domu. Jest to stary poniemiecki opuszczony dom umiejscowiony gdzieś na jakimś zadupiu. Wszędzie syf, kurz, brud i smród. Pan zaprowadził nas na górę po schodach które wyglądały na takie które zaraz się rozsypią. Zaprowadził nas do jakiegoś małego zagraconego pomieszczenia w którym okna były zabite deskami ( rozumiem że ma być tam ciemno ale są inne sposoby aby to zrobić a nie deski i wystające gwoździe ) przymierzalnia to po prostu kilka starych szafek postawione jedna na drugą. Oczywiście wszystko mógł obaczyć bo wszędzie szpary i luki - przebieranie się tam było bardzo krepujące. Wejście do tej poczekalni było tak ciasne że ja jako kobieta w 8 miesiącu ciąży i sporym brzuszkiem miałam problemy aby tam wejść. Musiałam bardzo uważać aby któreś z szafek na mnie nie spadła. Mało by brakowało a facet zapaliłby w tym pomieszczeniu papierosa. Ale na szczęście moja mama kategorycznie mu zabroniła, z czego nie był zadowolony i strasznie go dziwiło dlaczego nie może przy mnie zapalić. Najbardziej jednak drażnił mnie fakt że Pan fotograf cały czas bardzo nalegał abym się rozebrała. Jak odmawiałam to stwarzał niemiła atmosferę mówiąc że jestem niedojrzała i że się nie znam na zdjęciach i że inne się rozbierają. Nie mógł zrozumieć że ja nie chcę takich zdjęć. Ja się jednak nie dała cały czas stanowczo odmawiałam takich zdjęć i miała w d***e to co on o tym sądzi. Za sesje skasował nas 300 zł i dostała tylko 8 przerobionych zdjęć przesłanych e-mailem i to wszystko. Po kilku e-mailach i rozmów z moja,mama dosłał z wielką łaska jeszcze kilka zdjęć ale takich które do niczego się nie nadawały np. moja twarz była niewidoczna , albo było widać nogi i ręce mojej mamy stojącej po za kadrem. Jest mi strasznie przykro że nie mam takiej pamiątki o jakiej marzyłam. to moja pierwsza ciąża i bardzo chciałam uwiecznić ja na super zdjęciach. Na druga sesje nie mogę się już wybrać bo mam ciążę zagrożona i muszę leżeć w łóżku. To przykre że ten gość tak mnie potraktował . Nie polecam tego Pana .
 
reklama
reklama
Do góry