reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SESJE ZDJECIOWE- ogłoszenia (tylko tutaj)

Cześć dziewczyny:)

Chciałabym pochwalić się swoimi pracami oraz zaprosić Was na sesje:):)

2xfoto fotografia ciążowa, noworodkowa, dziecięca i okolicznościowa

Sesjami zajmuję się od A do Z. Zawsze zaczynamy od spotkania przy kawce, żeby uzgodnić miejsce i czas sesji (wspólnie uzgadniamy gdzie będzie odbywać się sesja, czy będzie jakiś motyw przewodni i jaki ma być jej efekt końcowy) :)
Sesje najchętniej wykonuję w plenerze lub w Waszym mieszkaniu/domu - tam gdzie Wy i Wasze dzieci czujecie się najbardziej swobodnie:)
W chwili obecnej ofertę wysyłam mailowo, jednak wkrótce pojawi się ona na stronie:)

Bardzo zapraszam:)
 
reklama
HEJ!
Ja również chciałabym zaprosic mamusie na sesję z brzuszkiem, bądz też już z Maluszkiem

Zdjęcia wykonuje mój mąż, jest po szkole fotograficznej
ja mogę zaoferowac makijaż ( w tym roku kończę szkołę stylizacji i wizażu )

zdjęcia mogą odbyc się u nas w mieszkaniu bądż jeśli wolicie u Was

przykłądowe zdj mogę wysłac mailowo

cena do uzgodnienia, napewno na każdą kieszeń :-)

zapraszam serdecznie
 
Wszystkie przyszłe Mamy gorąco zachęcam do sprawienia sobie cudnej pamiątki, jaką są zdjęcia z okresu ciąży
smile.gif
Zdjęcia z sesji możecie zobaczyć na mojej stronie www.viafoto.pl Serdecznie zapraszam
smile.gif
 
Łukasz Tokarski - Artystyczna Fotografia Dzieci, sesje z brzuszkiem, Gdynia, Gdansk, Trójmiasto pomorskie i okolice



Artystyczna fotografia dzieci, sesje domowe z noworodkami, niemowlakami i starszymi dziećmi.
Sesje z brzuszkiem, zdjęcia z ciąży

Pierwszy uśmiech, ciekawe świata oczy, małe stópki, fałdki na nogach... Czekam na Państwa zaproszenie na sesje fotograficzne z Waszym maluchem. Uchwycimy pełne miłości chwile spędzone z rodzicami, rodzeństwem, najbliższymi.

Specjalizuję się w fotografii dzieci. Wykonuje sesje z noworodkami, niemowlakami oraz starszymi dziećmi.

Wykonuję również zdjęcia okolicznościowe np z chrzcin czy np pierwszych urodzin

Teraz równiez nowa propozycja dla przyszłych mam czyli sesja z brzuszkiem.

Nowe oryginalne pomysły, nowe sesje, nowe maluszki i brzuszki czyli dużo nowych zdjęć na mojej stronie www.

Zapraszam do galerii fotografia dziecięca na mojej stronę http://www.lukasztokarski.pl/

Pozdrawiam

Łukasz Tokarski

Łukasz Tokarski - Fotograf Trójmiasto - dzieci, śluby, architektura

Fotografia dzieci, noworodków, niemowlaków
Fotografia dziecięca Trójmiasto, Gdynia, Gdańsk, Sopot, pomorskie, Toruń, Malbork
Zdjęcia dzieci
Sesja domowa dla noworodka, niemowlaka,dziecka
Sesja z brzuszkiem, zdjęcia w ciąży, ciążowe
Fotografia rodzinna
Artystyczna fotografia dzieci






#slider_fotoshift_vertical .jcarousel-item-placeholder{ background: transparent url(/_img/loading-small.gif) 50% 50% no-repeat;}
 

Załączniki

  • fotografia dzieci tr
    fotografia dzieci tr
    52,3 KB · Wyświetleń: 130
  • odłosz dzieci (3).jpg
    odłosz dzieci (3).jpg
    52,4 KB · Wyświetleń: 124
  • ogłoszenia dzieci (1).jpg
    ogłoszenia dzieci (1).jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 105
  • ogłoszenia dzieci (9).JPG
    ogłoszenia dzieci (9).JPG
    58,4 KB · Wyświetleń: 125
  • ogłoszenia dzieci.jpg
    ogłoszenia dzieci.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 115
  • Artystyczna fotografia dzieci Tr
    Artystyczna fotografia dzieci Tr
    62 KB · Wyświetleń: 137
  • fotografia dzieci tr
    fotografia dzieci tr
    18,3 KB · Wyświetleń: 125
  • Artystyczna fotografia dzieci Tr
    Artystyczna fotografia dzieci Tr
    20,2 KB · Wyświetleń: 145
  • Artystyczna fotografia dzieci Tr
    Artystyczna fotografia dzieci Tr
    65,9 KB · Wyświetleń: 125
Witajcie,
A ja pozwolę sobie trochę inaczej - sama nie robie zdjęć, ale miałam sesję (Warszawa) z moją córką, wówczas 3,5 roku. Fotografa, który z nami pracował, serdecznie polecam. Jestem bardzo zadowolona z podejścia do dziecka, ze spontanicznej atmosfery, no i z końcowego efektu, czyli fotoksiążki :) genialna pamiątka.
Potem moja koleżanka robiła sobie u niego zdjęcia ze swoim półrocznym maleństwem... i pożałowałam, że nie wpadłam wcześniej na ten pomysł... Prace do obejrzenia oraz kontakt na stronie:
Fotografia dziecięca, portrety, zdjęcia dzieci - Fotograf Sławek Nawrozidis
pozdrawiam!
 
Nie wiem czy mogę w tym dziale, ale myślę że to jest zdecydowanie na temat sesji. Moja opinie już wpisałam w dziele Polecamy, ale tutaj jeszcze dodam raz, bo mam poczucie, że warto:) Sorry, ze pisze jak pokręcona , hehe J Nie tak dawno w sieci znalazłam fajną sprawę: Akademię Fotografii dziecięcej dla mam.

Zdecydowanie polecam!

Jestem właśnie po Wprowadzeniu do fotografii dla mam i zaczynam kolejny kurs w Akademii - już bardziej zawansowany. Jestem mamą czteromiesięcznej córci i po pierwszym kursie znacznie krytyczniej zaczęłam patrzeć na moje dotychczasowe fotki:) Z czystym sercem polecam wszystkim niezdecydowanym mamom, bo nie będziecie żałowały. Fachowa ocena prac pod ciągłym okiem instruktora (pozdrawiam panią Olę i Kasię) który otwiera nasze oczy na fotografię. Do tego fora, na których można śledzić poczynania innych mam i administrator Michał, który ratuje w potrzebie i rozwiąże każdy problem techniczny. A najważniejsze jest to, że można uczyć się w domu:)

Podajęadres:
www.akademia-fotografii-dzieciecej.pl
 
reklama
ŚLĄSK!

Zapraszam na darmową sesję zdjęciową przyszłe mamusie w ciąży oraz z maluchami.
Sesje w studiu bądź plenerze.
Okolice Gliwic.

W najbliższym czasie planuję wykonanie 5 darmowych sesji, ponieważ chcę wzbogacić swoje portfolio.

Każda mama otrzyma wykonane zdjęcia za darmo drogą mailową.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt : dagnes.p@interia.pl

W celu rozwiania podejrzeń oraz wątpliwości zapraszam na moje portfolio : maxmodels.pl modelki, modele, fotograficy, wiza�y�ci, fryzjerzy i styli�ci bądź na ~madamedi | użytkownik | digart.pl oraz podam facebook'a zainteresowanym ;)


3.jpg2.jpg1.jpg5.jpg
pencil.png
 

Załączniki

  • 4.jpg
    4.jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 108
Ostatnia edycja:
Do góry