reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SESJE ZDJECIOWE- ogłoszenia (tylko tutaj)

Załączniki

  • a1760aBW.jpg
    a1760aBW.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 114
  • 0292a.jpg
    0292a.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 94
  • a0469a.jpg
    a0469a.jpg
    55,4 KB · Wyświetleń: 94
  • 0255a.jpg
    0255a.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 97
  • 0379a.jpg
    0379a.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 100
  • 6389a.jpg
    6389a.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 89
  • 7907a.jpg
    7907a.jpg
    44,5 KB · Wyświetleń: 86
  • 6465.jpg
    6465.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 73
  • 6483.jpg
    6483.jpg
    46,3 KB · Wyświetleń: 78
  • 4044.jpg
    4044.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 75
Ostatnia edycja:
reklama
Pragniemy Was - Szanowne przyszłe mamy zaprosić do nas do studia fotograficznego (Zabrze) na bezpłatną sesję brzuszkową - ciążową :) Możecie przyjść same bądź z partnerem. Możemy tęż wykonać sesję plenerową - jak wolicie.
Pytanie co my z tego mamy ? - potrzebujemy rozbudować portfolio i zgodę na publikację na naszej stronie i facebookowym profilu.




nasza strona: MDfotografia Zabrze, Magdalena Burek, Daniel Jędzura
Zapraszamy - kontakt przez priv, bądź email
 
Witam Drogie mamy i przyszłe mamy
blank.gif

Piszę do Was z zapytaniem, co mysliscie na temat uwiecznienia niebanalnego kształtu brzuszka na zdjęciach?
blank.gif

Osobiście jestem na etapie pracy nad powiększeniem naszej rodziny
blank.gif

Już nie mogę się doczekac tego dnia, kiedy na teście pokażą się dwie kreski.. kto wie, może na dniach nastąpi ta cudowna chwila. trzymajcie kciuki.
na pewno kiedy tak sie stanie, będę chciała pokazać światu, jak wygląda moje maleńswto w brzuszku mamusi.
Myślę, że umieszczę tu niejedno zdjęcie.
A Wy co myslicie o sesjach ciązowych?
A może któraś z Was miałaby ochotę na uwiecznienie najpiękniejszych chwil w zyciu kobiety?
blank.gif
 
Zachowaj pamięć o tych szczególnych chwilach na zawsze
Taka możliwość może się już nie powtórzyć
Podaruj sobie albo komuś bliskiemu ten niepowtarzalny i wyjątkowy prezent
Tylko w ciąży ciało kobiety potrafi być tak pięknie inne


PROFESJONALNA SESJA ZDJĘCIOWA Z BRZUSZKIEM

Efektem sesji zdjęciowej zawsze jest pakiet zdjęć poddanych obróbce i retuszowi nagranych na CD / DVD
Zdjęcia są gotowe do wykonania odbitek nawet w bardzo dużym rozmiarze, np. do oprawienia w ramę i powieszenia na ścianie

Dodatkowo mogę przygotować stylowy album w pięknej oprawie z ręcznie wklejonymi zdjęciami w dużym formacie – do wyboru masz wiele różnych formatów oprawy i kolorów kart (płatne dodatkowo)


Obszar działania: Wrocław i okolice (po ustaleniu możliwy dojazd)
Szczegóły na mojej stronie internetowej:

http://zagrodnik.withtank.com/


Zapraszam!

Przykłady moich zdjęć:








DLA UŻYTKOWNICZEK FORUM BABYBOOM

ŚWIĄTECZNA PROMOCJA

tylko 250 zł (sesja studyjna + DVD ze zdjęciami)

napisz e-mail: artur.zagrodnik@gmail.com

w temacie wpisz: promocja "Babyboom"
 
Witamy serdecznie :)
chciałybyśmy zaprosić wszystkich szczęśliwych rodziców na sesje rodzinne oraz Waszych maluchów. Oczywiście bardzo ważnym momentem w życiu waszego malucha są chrzciny także z przyjemności uwiecznimy dla Was to wydarzenie, abyście mogli do niego wracać patrząc na zdjęcia.

Z przyjemnością wykonamy również zdjęcia dla przyszłych mam :)

Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową: www.magiczneujecie.pl
W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji: kontakt@magiczneujecie.pl


Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że do zobaczenia :)
 
Witam szukam kobiet w ciąży do współpracy...Jestem mloda pania fotograf ktora wykona sesje dziecka do 3tygodnia zycia i zdjecia brzuszka za darmo dla pierwszych trzech kobiet które sie zgłoszą w ramach rozbudowy portfolio .
W swoim studio mam wszystkie pomocne gadżety, kocyki czapeczki, kwiatuszki, klocki , itp. Jednak jak macie jakieś pomysły to jestem otwarta na propozycje.
Zainteresowane osoby proszę o kontakt drogą e-mailową.Liczy się kolejność zgłoszeń .Zainteresowanym osobą podesle moję prace.
Proszę o kontakt na
veltis88@wp.pl



 

Załączniki

  • 03.jpg
    03.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 80
  • 10.jpg
    10.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 79
  • 12.jpg
    12.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 95
Witam,
Wychodzę z gorącą prośbą do osób zainteresowanych sesjami zdjęciowymi swoich pociech:)
Mianowicie proszę o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej tejże usługi:
ankieta - fotografia dziecięca

Oferuję Państwu kompleksową obsługę sesji zdjęciowej zgodną z najwyższymi standardami fotografii opierającymi się na kreatywnym spojrzeniu, profesjonalnym podejściu oraz wysokim poziomem obsługi opartym na kilkuletnim doświadczeniem w branży. Posiadaną wiedzę dotyczącą podstaw fotografii uzyskałam w Sopockiej Szkole Fotografii WFH, którą ukończyłam z wyróżnieniem. Moje prace zostały uznane i nagradzane przez min. Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej 2011, FujiFilm „Afrykańska Fotorewolucja”, magazyny Digital Camera Polska oraz Digital Foto Video.
Z góry dziękuję za poświęcony czas oraz zapraszam rodziny wraz z pociechami na sesje zdjęciowe!!
 
reklama
Witam,

zapraszam na sesje zdjęciowe ciążowe i rodzinne!

Ponieważ jeden obraz mówi więcej od 1000 słów - zapraszam do obejrzenia galerii "ciąża, dzieci" na stronie www.bielinscy.pl


Serdeczne Pozdrowienia!
 
Ostatnia edycja:
Do góry