reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex analny

hej,, tez sie na taki zdecydowalismy bo stwierdzilismy ze jest bezpieczniejszy niz pochwowy.. mam nadzieje , ze bakterie coli nie spowoduja jakiejs infekcji, ale ciezko byc w ciazy;/ pozdrawiam
 
reklama
hmmm.mój lekarz zabronił mi współzycia metoda "tradycyjna" majac na wzgledzie malenstwo...ale dodał zebym sie nie martwiła bo przeciez istnieje sex analny i francuski:)....francuski tak...ale analny odpada...mam opory...i koniec...moze kiedys zmienie zdanie...kto wie...:)
 
Ee tam, jest fajnie - ale żelik jest potrzebny, najlepiej dużo, bo potem może boleć.

No i nie na siłę ;D

A dziecku to bardziej niż przeciętna kupa nie zaszkodzi...
 
Dziewczyny a jak to wlasciwie jest z ta wrazliwiscia i delikatnoscia podczas tej odmiany seksu ? Pytam, bo przyznam sie nigdy jeszcze.nie probowalam ale jesli to ma polegac tylko na wielkiej ostrozniosci i opanowaniu to nie wiem czy ma to sens. Przyznam, ze ja potrzebuje i lubie zdecydowane, wrecz ostrych poczynania malzonka. Czy zatem taka sama "dynamika" :p moze miec miejsce takze przy stosunku analnym ? ;)
 
kinia trzeba delikatnie tylko przy tym jak się zaczyna ,czyli kiedy penis wchodzi za pierwszym razem(przy każdym stosunku).Potem tarcie robi swoje i się rozlużniasz i jest naprawdę bardzo miło.Ja miałam kiedyś dwa orgazmy pod rząd :) i fajnie tak czasem właśnie urozmaicić sobie życie seksualne.
 
Czyli spokojnie mozna szalec ?
A jeszcze odnosnie tego orgazmu: czy w tym przypadku jest jakis wyjatkowo silny ? Jakby mozna go zakwalifikowac ? Pochwowy, lechtaczkowy ?
 
można spokojnie poszaleć. A jaki to rodzaj orgazmu... hm,tu mnie zagięłaś ,bo ani niepotrzebna była łechtaczka ani pochwa,heh.I nie wiem co napisać .
 
reklama
To mam jeszcze jedno pytanie bardzo praktyczne: jak wyglada kwestia dochodzenia "do siebie po takim seksie" ? ::) Chodzi mi o to, ze czasem jezeli mocno sobie zaszalejemy w ale sposob tradycyjny (stosunek dopochwowy), to bywa tak, ze jestesmy tam poobcierane, w kazdym razie czasem ciezko byloby wspolzyc zaraz nastepnego dnia. Trzeba odczekac jeszcze dzien, zeby sie wszystko "wygoilo" ::)
Czy z podobnym mankamentem mamy do czynienia przy seksie analnym ?
 
Do góry