reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex analny

reklama
Próbowałam, ograzmu nie miałam, ale polecam, bardzo fajna sprawa. Trzeba tylko mieć 100% zaufania do partnera i to kobieta powinna pokierować facetem, tak zeby jej to nie bolało.
 
cały ten temat jest szczegółowo opisany w fachowej literaturze.
Nasze społeczeństwo powinno skończyć z dokształcaniem się przez internet. Skąd wiesz, że radzi Ci doświadczona osoba, a nie jakaś nastolatka, czy przedstawiciel handlowy?

Osoby zainteresowane literaturą na temat sexu analnego proszę o kantakt mailowy ze mną. Chętnie prześlę Wam kilka darmowych poradników w PDF.

Pozdrawiam
mymuon85@wp.pl
 
a skąd mamy wiedzieć, że jesteś doświadczoną osobą (ale z drugiej strony doświadczoną w seksie analnym, to znaczy niby co???), a nie jakąś nastolatką, czy przedstawicielem handlowym, który poleca darmowe poradniki pdf, po to by później oferować płatne
 
za darmo to można sobie spróbować jak to będzie,a nie czytać poradniki,bo przecież kto wcześniej z osób które próbowały takiego rodzaju seksu wcześniej się na ten temat oczytywały? my z mężem w sumie nie rozmawialiśmy na ten temat i nie próbowaliśmy seksu analnego do pewnego czasu... wystarczyło za dużo alkoholu i wyszło to z jego inicjatywy.. z tym,że ja na początku się wstydziłam trochę no bo głupio tak przecież i przez spinanie się bolało,ale kolejnym razem jak próbowaliśmy było już lepiej i tak od czasu do czasu sobie pozwalamy na niego,a orgazmy są o wiele silniejsze niż przy seksie tradycyjnym :)
warto spróbować,ale wiadomo nikt nikogo namawiać nie będzie bo po co? każdy ma inne przekonania :)
 
przyznaję, że przed ciążą od czasu do czasu, w chwilach łóżkowego szaleństwa zdarzało nam się uprawianie seksu analnego. Bez żadnej konsultacji w ciąży zrezygnowaliśmy z tego rodzaju przyjemności kochając się w tradycyjny sposób i bez szaleństw, aczkolwiek przyznaję, że nie mogę się już doczekać kiedy dojdę do siebie po ciąży i porodzie i poszalejemy w łóżku jak kiedyś :-)
 
Uważam że seks analny jest całkiem przyjemny, tylko trzeba wyczuc partnera i sobie zaufać. Poza tym oby dwoje osób musi tego chcieć. Nic na siłę. No i trzeba się rozluźnić :p
 
reklama
Do góry