reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex analny

w moim przypadku to uprawialiśmy sex analny bez żadnych lubrykatów.Hm może to chodzi o poziom nawilżenia, bo przy stosunku dopochwowym raczej nie miałam do tej pory żadnych otarć,ani w analnym też nie.A czasem było ostro :) Polecam Ci żebyś kupiła sobie żel nawilżający,np.feminum,jest naprawdę bardzo dobry.Kosztuje ok 15 zeta ale są też takie za 8 zl.Może warto byłoby z tym zacząć zabawy z analnym.
 
reklama
Zaskoczylas mnie tym brakiem lubrykantu... Przeciez tam nie ma naturalnego nawilzania.
To "poranienie" w pochwie nie wynika w moim przypadku z suchosci, wrecz przeciwnie po prostu bywa czasami bardzo ostro i dlugo i nawet najlepsze zwilzenie nie starcza ! :p
 
OK. Napiszcie mi czy rzeczywiscie bez nawilzacza mozna uprawiac w ten sposob tak samo intensywne stosunki jak przy normalnym seksie ? Mnie sie wciaz wydaje, ze to nadzwyczaj delikatna okolica a dopochwowo lubie mocne, zdecydowane ruchy.
I jeszcze: czy uzywacie przy tym prezerwatyw (ze wzgledow higienicznych) ?
 
kinia... najlepiej (jesli oczywiscie tylko masz ochote), sprobuj sama....
ktos napisze, ze mozna, inny, ze nie, a ktos jeszcze inny, ze w ogole nie moze....
Ja sie przymierzalam chyba z rok zanim wyszlo jak trzeba :-)
Wczesniej mi cos nie odpowiadalo (nie bolalo, wiec nie wiem co)
Nawilzacz na poczatku pomoze .... jak juz sie przekonasz co i jak, to sama dojdziesz, czy wolisz z, czy bez...
Ja polecam k&y
aaaaa.... i podobno :ksiazkowo" zalecana jest na poczatek pozycja na lezaco, taka jak misjonarska...., ze podobno latwiej i mniej bolesnie dla poczatkujacych (podono nawet badania per rectum w ten sposob sie wykonuje).... u mnie sie nie sprawdzilo i nadal nie sprawdza, bo przy tej pozycji jest mi nijak.... wrecz niezbyt przyjemnie...
Jak widzisz wszelkie porady i opisywanie wlasnych doswiadczen ma sie tutaj praktycznie na nic.... do tego dochodzi sie samemu (no wlasciwie w dwojke)
 
Kira, dziekuje ci za wartosciowa odpowiedz. Na razie sama nie wiem, nie jestem przekonana. Interesuje mnie to ale na razie czysto teoretycznie. Chyba przede mna rok na dojrzenie do czynu. :)
Dziewczyny kiedy wlasciwie to zaczelyscie ? Czy to nie bylo przypadkiem spowodowane ciaza i jakimis obawami co do stosunku dopochwowego, czy nie ? 8)
 
do anonima
jest super zel "KY jelly". ma nawet slodki smak ;D ;D ;D
ja osobiscie nie uznaje tej formy wspolzycia. dwa ze tak powiem "otwory w ciele" w ktore facet moze sie "zadekowac" w zupelnosci wystarcza. poza tym to troszke niebezpieczne, bo mozna sobie tzw. diabla narobic ze sluzowka. no i te problemy z otarciami... ::) jak tak was czytam, to zastanawiam sie czy to to samo forum o ciazy, czy moze gdzies po drodze zbladzilam :D
alez jestescie babki napalone :D i wyzwolone. pewnie to dobrze, ale mi poki co wystrczy tradycyjny stosunek plciowy, tudziez oralne fiksacje (polecam w zaawansowanej ciazy i przy przeciwskazaniach do stosunkow). ::) ;D
wszystkiego dobrego na te noc
mimi
 
Hmmm, to jak jest z tymi otarciami ? Wystepuja, czy nie ? I co to jest ten diabel (to chyba jakies lokalne okreslenie) ?
 
kinia.p.
co do tego diabla, to mozliwe ze to lokalne okreslenie, ale chodzi o to, ze mozna sobie zrobic kuku, inaczej mowiac zaszkodzic, sluzowka w odbycie jest bardzo delikatna i nie warto jej uszkadzac tyklko dlatego, ze fajnie jest sie analnie bzykac. ja tak uwazam, ale to oczywiscie indywidualna sprawa kadego z nas. faceci podobno uwielkbiaja analne igraszki. nawet slyszalam, ze lubia jak im sie tam cos wjklada ::)-tzw. dojenie prostaty :p

kiniu, jezeli lubisz ten rodzaj stosunkow, to ja absolutnie cie nie potepiam, tylko uwazam, ze to troche niebezpieczne i malo higieniczne.
pozdrawiam
mimi
 
a ja uważam że jak się czegoś nie spróbowało to nie można mówić że czegoś się nie preferuje,ja do tego tak podeszłam i jest ok :) i lepiej jest tak żyć bo może coś fajnego człowieka ominąć :) I u mnie nie było żadnych otarć,więc nie wiem od czego to zależy ???
 
reklama
Do góry