reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex analny

Rozumiem cie doskonale bo sama jechałam na podobnym wózku przez 5lat. Były to najgorsze chwile mojego życia, mojej młodości. Jak później się okazało była to przemoc emocjonalna. Nie jesteś niczemu winna i nie daj sobie tego wmówić. Jak doszło do tego że zmieniłaś zdanie co do seksu analnego?
Domyślam się, ze nie chcesz tego czytać ale zastanów się czy jest to wszystko warte abyś cierpiała i zadręczała się. Bo już jedna z nas dobrze napisała, zacznie się na seksie a skończy się, ze do sklepu nie będziesz mogła wyjść
To moje słowa. I niestety po przeczytaniu wpisu o dojeździe z kolegą utwierdziłam się tylko w przekonaniu, że mam rację.

Droga autorko, przykro mi to pisać, ale Twój facet i Ty nie tworzycie zdrowej relacji. Na Twoim miejscu zabrałabym go na terapię. Jeżeli się nie zgodzi, lepiej dla Ciebie, żebyś odeszła. Niestety @Oleś ma racje, to przemoc emocjonalna. I niestety lepiej nie będzie. Rozumiem waszą tragedię, ale nie można postępowania Twojego faceta tłumaczyć pożarem. To nie z tego powodu padają w Twoją stronę insynuacje o zdradzie.
 
reklama
Do góry