reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex analny

Kinia.... nie moge sie z Toba calkowicie zgodzic.... Tak w malej czesci tylko. Zapewne sa osobnicy, ktorzy wpadli na ten typ seksu dopiero po obejrzeniu odpowiedniego "istruktazowego" filmiku, ale.... wydaje mi sie, ze raczej proces przez Ciebie opisywany, wyglada nieco inaczej.
To norma;lny "postep" w kinematografii. To swiat filmu od momentu swojego powstania pokazuje coraz wiecej rzeczy.
Nie powiesz mi, ze moda na calowanie sie, pojawila sie dopiero po namietnych pocalunkach w "Przeminela z wiatrem". I wierzyc mi sie rowniez nie chce, ze stanie sie niezwykle popularny stosunek w cewke moczowa pomimo tego, iz jest to teraz niesamowity hit jesli chodzi o filmy. I nie wydaje mi sie rowniez, zeby ktorejkolwiek z nas maz, czy partner, zasugerowal, iz chce zebysmy my im cos wkladaly w cewke moczowa.... Moda to moda. A upodobania, to upodobania.
Sex analny istnial zawsze (istnieje tez w swiecie zwierzat), a moda panuje raczej na jego pokazywanie, a nie uprawianie za sprawa pokazywania.
Chyba, ze ktos mial tak malo wyobrazni, ze dopiero obejrzenie wlasciwiej scenki podpowiedzialo mu cos.
Istotnie.... puszczaja pewne tamy, pekaja bariery... ale.... ale czy poczynaniami w sypialni rzadzi jakas moda?? Modne jest teraz raczej mowienie o tym i pokazywanie.
Byc moze sama wpadlas na pomysl z tym, iz to moda, bo.... sama chcesz byc trendy i dlatego tak Cie temat interesuje. Ja kierowalam sie swoimi i partnera pragnieniami, a nie ewentualna moda. Dlatego zabralam sie za realizowanie, nie za slowne bicie piany ;-)
 
reklama
karolinna pisze:
kiniap skoro my jesteśmy nudne uprawiając grzeczny anal to jaka Ty jesteś nudna nie uprawiając go wcale ;) ;)

Jak sie żachnęly :D Zaraz zaczniecie powtarzać "co na ekranie to na dywanie". Przecie ja wam nic nie zarzucam ! Oj, fajne jesteście. Nudziary ! ::) ::)
 
Anusiakanusia, a komu coś przeszkadza ? Prosze podnieść rękę....nie widzę... :)
Hahaha, zahamowan nie maja ale "proszę bez rękoczynów". A ja lubie rękoczyny, o ! :)
 
Dziewczyny... easy... ja z zaciekawieniem przyglądam się Waszej dyskusji... nie przeiągajcie liny...
Czy żele intymne, o których piszecie tylko w aptekach można dostać?
 
reklama
Agawa pisze:
Dziewczyny... easy... ja z zaciekawieniem przyglądam się Waszej dyskusji... nie przeiągajcie liny...
Czy żele intymne, o których piszecie tylko w aptekach można dostać?

Masz za dużo oczu i za dużo ci się wydaje :laugh: Nikt tu nie przeciaga zadnej liny.
Żele są także w supermarketach.
 
Do góry