reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex analny

Spróbuj sama paluszkiem. Masz dwie rece dwie dziurki. Jednym paluszkiem moze 2 3 a pozniej meza dyszla sprobujesz. I kup wypij parafine ciekla 100g Wypruzni i nawilzy.
 
reklama
hej czy podczas sexsu analnego można zajść w ciąże,tzn.kochając się analnie z dziewczyno zrobiłem to w niej i czy jest jakieś prawdopodobieństwo zajścia w ciąże.odpiszcie :zawstydzona/y:
Ja wlasnie tego sie boje...No bo co jak z dzurki D, wplynie pare maluchow do wilgotnej dziurki C...i gotowe...Moze prawdopodobienstwo nie jest wielkie,ale jednak boje sie...Co o tym myslicie????
 
Co do seksu analnego to nigdy nie próbowałam i na 100 % nigdy nie spróbuję, bo akurat ten rodzaj seksu mnie brzydzi:baffled: I na szczęście mój mąż tez ma takie zdanie więc nie ma problemu :-)

A co do wpłynmięcia "paru maluszków" to dziurki C to wydaje mi się to całkiem możliwe... no ale chyba prezerawatywę stosujecie przy seksie analnym, co??? Jeśli tak to aż takiej dużej obawy nie ma.
 
Witam dziewczyny..przegladam dzisiaj rozne tematy i zaciekawil mnie m.inn ten:p
A wiec..sprobowalam seksu analnego..nastawialam sie chyba miesiac czasu zanim sie zdecydowalam..uzylam z moim E zelu intymnego i jakos poszlo heh..uczucia mieszane..nie moglam sie do konca rozluznic..ale z biegiem czasu bylo latwiej i przyjemniej..
Porownujac seks analny oralny i zwyczajny zdecydowanie wole te dwa ostatnie..:)
I tez uwazam ze jezeli ktos nie sprobuje to nie powienien mowic ze nie preferuje..
pozdrawiam:)
 
Hmm ciekawy temat :)
dzieki seksowi analnemu przezyłam ja i mój M wiele cudownych orgazmów :) Uwielbiam to . Poza tym w czasie ciaży od około 16tc nie moglismy uprawiac seksu w wersji tradycyjnej.Takze analny pozwolił nam cieszyc się soba i seksem rowniez w czasi ciazy .
 
A ja wam powiem ze mój mąż chce sie TAK kochać ale ja sie boje że mnie bedzie bolało... :( i co zrobić??
 
A nie masz przeciwskazań do seksu? Jeśli nie, to sie nie martw i poproś partnera, żeby nie wsadzał ci tak głęboko:tak:
 
A co do wpłynmięcia "paru maluszków" to dziurki C to wydaje mi się to całkiem możliwe... no ale chyba prezerawatywę stosujecie przy seksie analnym, co??? Jeśli tak to aż takiej dużej obawy nie ma.
Niestety moj A jest calkowitym przeciwnikiem gumek.... Dziwne, bo ja nie mam pojecia w czym mu to tak przeszkadza, ale jednak....U mnie tabletki tzn. hormony odpadaja, ze wzgledu na zdrowie, na spirale jakos trudno mi sie zdecydowac, wiec jestesmy w kropce....

Ja wole "tradycyjny" seks, ale anal od czasu do czasu, czemu nie? nie my pierwsi i ostatni.... Zalezy od nastawienia partnera, jak odpowiednio nakreci to juz nawet nie wazne w ktora dziurke.....
 
sex analny powinno sie uprawiac z prezerwatywa ze wzgledu na bakterie... jak twoj partner zlapie jakas chorobe to nie bedzie mu do smiechu jak bedzie musial ptaszka pokazac u lekarza.. po takim seksie dokładne mycie moze nie wiele dac wiec gumka jak najbardziej wskazana
 
reklama
Do góry