reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sex in the City

Mili rozbroiłaś mnie, normalnie sie popłakałam za śmiechu:-):-):-):-)
dupa jest ale coś trzeba zrobić może jakiś petting?:-):-):-)
my sie kochamy na pól gwizdka;-) bo mój mężulek sie się boi ale już nauczyłam się , i jest super:-D:-D:-)
Pumi masz racje co maja do seksu polipy, ale musisz to przetrwać.powodzenia
Musimy poradzić sobie wszystkie.
 
reklama
W sobote moj maz mnie zaskoczyl bo chcial sie poprzytulac a dla mnie byl to szok bo on sie bal ze cos zrobi dzidzi i mowil ze jak nie ma pozwolenia od lekarza to nie ale juz dluzej chyba nie wytrzymal hihihi no i fajnie bylo tak po 3 miesiacach sie poprzytulac:-):tak:
 
Mili ale ci dobrze-my zyjemy w celibacie-moj sie boi mnie dotknac
511.gif

mamy zakaz sexowania sie od ginki. a kiedys wspomnialam ze mozna sie pobawic inaczej to mi powiedzial ze mam glupoty w glowie
090.gif
 
Pumi my tez mamy zakaz od ginki. Na ostatniej wizycie poprostu zapomnialam sie zapytac czy juz mozemy.Wiec zaryzykowalismy ,naszczescie jak narazie nie powrocily plamienia wiec chyba jest dobrze i troszeczke seksiku nam chyba nie zaszkodzi:-);-):tak:
 
Sama już nie wiem co o tym myśleć - moja ciąża rozwija się prawidłowo i nie jest zagrożona, a mimo to mój lekarz uważa, że seks owszem ale bez bardzo głębokiej penetracji i bez moich orgazmów - ze względu na skurcze macicy. Jedni mówią że seks w ciąży jest nawet wskazany - inni wręcz przeciwnie i bądź tu człowieku mądrym...

Podobno orgazm może wywołac skurcze , ale w niezagrożonej ciązy nie ma zadnych przeciwskazań do seksu. Drażnienie sutków wytwarza naturalna oksytocyne, co tez może wywołac akcje porodową.

ja byłam na luteinie, miałam krwiaka, jak zniknął to kochalismy sie pare razy i wszytko jest ok ( jestem w 18 tc), ale u mnie w ciazy sie tak wszyto porabało, że jestem sucha, mam rózne infekje ciagle a orgazmie nie ma co mowić, wiec nie czesto nam sie zdarza...
 
to co napisała cirit troszkę mnie zasmuciło.
ja ostatnio straszną mam ochotę na kochanie. czasami to nawet kilka razy dziennie. Boję się , ze to za dużo dla dzidzi. chyba trzeba przystopować.:-(Ale ja taka nimfomanka jestem;-)
 
Dziewczyny jak ciaza nie zagrozona i ginio nie zabrania to seks nikomu nie szkodzi (byle nie 3 razy z rzedu) wrecz pomaga bo odpreza. Szczesliwa i odstresowana mama to szczesliwe i spokojne dzieciatko:tak:
Ja tez mam zwiekszona ochote, szkoda tylko ze moj mezulo ostatnio zapracowany i pozno wraca:-(
 
Ja tez ciagle mam ochote i maz szczesliwy.:-D Na poczatku to sie bal no bo zakaz od lekarza ale teraz jest oki wiec przytulamy sie czesto:tak::-)
 
to super, bo myślałam, ze tylko ja taka napalona jestem hihih
wczoraj stwierdziłam, ze sex jest lepszy od pobytu w gabinecie spa lub odnowy biologicznej, gdzie wszyscy cię myziają;-) i czujesz sie odprężona.
Ale orgazm masz wtedy kiedy chcesz i nie musisesz za to płacić hihi a i mężulek zadowolony:-D:-D:-D
fakt , ze z ilością przesadziłam ale obiecałam sobie raz na 2 dni, chyba może być?;-)
 
reklama
Pewnie ze moze byc;-)
Trzeba korzystac z tego daru natury, bo jak bedziemy ciezsze mniej ruchawe i z bolacym kregoslupem to nici :tak: I podobno od 34 tygodnia faktycznie zakaz bo to moze wywolac skurcze. Ale slyszalam ze gdy dzidzia nie chce na swiat to wtedy tez mozna sobie pofolgowac:tak:
 
Do góry