reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sex in the City

hmmmmm ja tez mam WIĘKSZĄ OCHOTE tylko jakos dziwnie sucho i pozycji nie mozemy dopasowac i móm M sie ostatnia boi zakazu nie mamy ale z tymi skurczami to mnie wystraszylyście
 
reklama
a mi sie dzis snil Erotyczny sen z jednym z moich klientow z manhatanu.Taki Scott z niemiec w ktorym sie ukradkiem podkochiwalalm bo nieziemski przystojniak z niego. Kiedys jak juz wyszlam za P. to Scott sie obudzil i chcial sie umawiac a teraz jak z brzuchem chodze to jeszcze mi cos smsowal zeby sie chetnie ze mna umowil ( nieswiadomy ze ja juz po slubie i z brzusiem hihih) . I tak sobie mysle ze jak mial szanse to nie korzystal.... i mi sie wlasnie w nocy snil- przystojniak jeden. O jej! nawet nie chce myslec co by P. powiedzial na to wszystko hihih
 
troche to haotycznie opisalam- w kazdym razie to chyba sen o niespelnionych marzeniach erotycznych- bo jak ja sie napalalam na Scota to on mnie nie zauwazal a jak mi przeszlo to on sie obudzil- tylko bylo juz za pozno bo ja za P. wyszlam a teraz to juz wogole tylko dziecko mam w glowie a Scott o niczym nie wie i dalej mnie molestuje od roku smsami z propozycja kolacji
 
no popatrz a mnie tez 2 dni temu śnił mi się mój przyjaciel Niemiec.
i nie był to zwykły sen. hihihi a ja też się jeszcze mu nie pochwaliłam ze jestem w ciąży:-):-):-)
miesiąc temu napisał mi mejla , żebym wyjechał z nim na święta bożonarodzeniowe gdzieś na Karaiby:szok::szok:.

gdybym nie była w ciąży to może i bym pojechała. ale cóż:-)
 
ttaaaa- dokladnie- gdybym sie nie hajtnela i nie zaszla w ciaze pewnie bym sie wdala w romansik ze Scottem. Ale teraz to po "ptokach" czy jak sie to mowi hihihih
 
my o sexie juz do konca ciazy mozemy zapomniec przez te moje problemy z wodami. Zreszta mezulo ze strachu znowu omija mnie szerokim lukiem
 
reklama
Mój to nawet mówi, ze się boi ze mną spać i że jakieś łóżko polowe musi skombinować albo jakiś większy materac musi kupić.:no::no:
a ja na to, ze jak jeszcze nie skończył sypialni to niech śpi na podłodze, ale jestem podła, co?:sorry:
 
Do góry