reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sex , masturbacja w ciazy?

MartiniM

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Luty 2016
Postów
1 941
Witajcie dzisiaj mam 25 dpt, w przyszlym tygodniu dopiero wizyta u dr, ciagle mnie nurtuje temat pieszczot w tym czasie...nie wspolzylam z mezem ale 3 razy "sama to zrobilam" , ale mam teraz wyrzuty sumienia myslicie ze moglam zaszkodzic dzidziusiowi? Doradzccie...
 
reklama
Zależy czy ciąża jest zagrożona albo czy są inne przeciwności. Jeśli wszystko jest ok to nie ma problemu ani przeciwwskazań. Jeśli masz wątpliwości zapytaj lekarza.

Odpuść zadowalanie siebie jeśli masz wyrzuty sumienia, zdrowie psychiczne najważniejsze. A sex w ciąży może być super :)

Pozdrawiam !
 
Jeżeli nie ma medycznych przeciwwskazań - np rozwarcie czy skracająca się szyjka, czy plamienie to jak najbardziej w ciąży można "uprawiać" sex - najlepiej i najbezpieczniej w pozycji na łyżeczkę ale każda inna jeżeli brzuch nie przeszkadza tez się nadaje ;)
Polecam bo sex w.ciazy jest o niebo lepszy ;)
 
Pytalam dlatego , ze jak napisalam predzej u lekarza jeszcze nie bylam i stad ta niewiedza , za kilka dni wizyta wiec mysle ze juz bedzie moj umysl rozjasniony ;)
 
Do góry