reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex oralny

z racji tego, ze istnieją dwa wątki o tym samym temacie, dokonałam ich połączenia.Został połączony wątek o temacie "sex oralny" z "po francusku".
 
reklama
No... ciekawe tylko kiedy przejdzie,bo to strasznie meczy i mnie i mezusia juz... To takie glupie uczucie, przeciez ja tego chce,tylko cos mi mowi NIE!. Pasuje do mnie powiedzenie.......jakby chciala a niemogla... Hehe ;)
 
justyna19 pisze:
No... ciekawe tylko kiedy przejdzie,bo to strasznie meczy i mnie i mezusia juz... To takie glupie uczucie, przeciez ja tego chce,tylko cos mi mowi NIE!. Pasuje do mnie powiedzenie.......jakby chciala a niemogla... Hehe ;)

to się pośpiesz, bo mąż w końcu znajdzie laskę, która mu zrobi....... (dobrze) w ten sposób

Oczywiście żartuję.
Ja również tego nie robię i wcale mi się do tego nie śpieszy.
A jak się nie podoba to baju baj.......

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
dal mnie sama myśl o tym już mi się nie dobrze robi ale myśle kto się zdecyduje na wytrysk w ustach to powinien do końca działać tzn połykać a co....
 
No nieźle ! A kochanidełka też wam popluwają co chwila podczas robienia minetki ?  :mad:
A mają zdecydowanie większe powody.

To co oni biedaczki mają z tym swoim wytryskiem począć ?
 
reklama
Mnie odzuca kiedy facet chce skonczyc w buzi, dlatego ja stanowczo NIE a moj to akceptuje. Ale mam znajoma co jej facet mowi ze "juz strzela" i ona wtedy lyka. Bleee jak dla mnie.
 
Do góry