reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex oralny

reklama
marul skad ta opinia ze sperma nigdy rybami nie smakuje??? a ananasy nie dzialaja!! podziwiam tylko te laseczki w filmikach im to idzie nad wyraz glako i bez zadego niesmaku moze go juz nie maja?? ;D
 
Lucyann pisze:
marul skad ta opinia ze sperma nigdy rybami nie smakuje??? a ananasy nie dzialaja!! podziwiam tylko te laseczki w filmikach im to idzie nad wyraz glako i bez zadego niesmaku moze go juz nie maja?? ;D
no nie wiem, nie mam widać zbyt dużego doświadczenia w smakowaniu spermy w ustach, (tylko nie pisz, że żyje się tylko raz i dużo tracę) w zasadzie żadnego nie mam, a poza tym chodziło mi o zapach a nie smak
 
marul ta opinia w nawiasie to chyba to czego ty podswiadomie jednak pragniesz; skoro wiesz lepiej co chce napisac -a niby skad??? pocztaj polecam anatomie ukladu wechowo smakowego dowiesz sie ze na wrazenia smakowe ok 70% ma wplyw to co czujemy w 5%to co widzimy a reszta to kubeczki smakowe.....poztym myslam ze mezczyzni sa bardziej wyzwoleni i probuja z czego sie skadaja czy np.spermy??przeciez to tylko TY i nik nie podejzewa ze jak prbowales to cudzej....hihihihihi ;D :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
Lucyann masz opcję "sprawdź ortografię" - korzystaj z niej z łaski swojej, bo ona tez wyłapuje literówki, a z Twoich wypowiedzi czasem nic zrozumieć nie można.
 
reklama
Mamuska piszesz piekna polszczyzan ja pisze szybka i pare spraw na raz ....nie uzywam polskich czcionek; nie musisz czytac moich wypowiedzi...!!za moment bedzie na temat interpunkcji ??
rozumiem ze ta uwaga to na temat watku na nastepny raz prosze o prywatna wiadomosc?? czy to moze jakies popisy??
 
Do góry