reklama

Sex po ciąży...kiedy?

Temat na forum 'Archiwum mam styczniowych'11' rozpoczęty przez ookatkaoo1993, 3 Luty 2011.

1. ookatkaoo1993

ookatkaoo1993 Fanka BB :)

Zakładam ten wątek ponieważ ciekawi mnie kiedy juz mozna...

byłam u mojego gina juz przepisał mi tabletki anty i dodatkowo chcemy sie jeszcze zabezpieczac gumkami....dla pewności...

a wy kiedy planujecie?
    czekacie te 6 tygodni?

2. giovannessa

giovannessa Fanka BB :)

ookatkaoo1993 - szybka jesteś, ja to tydzień temu nawet nie pamiętałam, co to :-D :-D :-D

3. reklama
  4. malutk_a

malutk_a michasia 08 i antosia 11

ookatkaoo1993 napewno trzeba odczekac az sie wszystko zagoi i powiem ci nie ma sie do czego spieszyc, sex po ciazy zwlaszcza kilka pierwszych stosunkow do najprzyjemniejszych nie nalezy. jezeli karmisz piersia to mozesz miec tez problem z suchoscia pochwy mnie meczylo to dlugi czas bo miske karmilam 2 lata i dopiero w ciazy bylo lepiej.

5. ookatkaoo1993

A tam szybka:))

hehe, bo nas wczoraj troche poniosło...i to zrobiliśmy, dodam ze podczas porodu nie byłam ani nacinana ani nie popękałam:]
    i nic nie bolało podczas....

6. giovannessa

Tylko że możesz sobie zaszkodzić, póki macica się nie obkurczy i wszystko nie wróci do normy - i nie ma to związku z nacięciem ani popękaniem...
    A przy okazji - odchody połogowe są bardzo zakaźne...

7. ookatkaoo1993

8. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Ja niestety już mam okres, do tego macica jeszcze dość duża, szwy nie zeszły, więc o seksie nie ma mowy póki co :-(

9. giovannessa

Tzn. uważajcie, żeby tatuś nie dostał jakiegoś dziadostwa :-D
    Te odchody to po prostu - za przeproszeniem - kupa gnoju, który musi z Ciebie wyjść...
    A i Ty możesz niepotrzebnie dostać jakiegoś zakażenia.

Ja nie mówię, że trzeba czekać całe 6 tygodni - ale Wy się chyba wyjątkowo pospieszyliście..

Ostatnia edycja: 3 Luty 2011
  10. reklama
  11. joasiab

joasiab Fanka BB :)

A ja tez już mam ochotę, ale nadal plamie po porodzie więc odpada :( Do gina idę 1 marca dopiero i poprosze o antykoncepcje. :)

12. ookatkaoo1993

ja już nawet nie plamie...a co do wizyty kontrolnej po porodzie mam 21 lutego...

Kazda kobieta jest inna, ja poprostu miałam ochote i to zrobiłam, nie jestem na siebie zła ani nic...:/ chciałam tylko wiedziec...

Poleć forum