reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sex po ciąży...kiedy?

ja juz nie pamietam kiedy seksik uprawialam ;-( no ale jak tu sie seksic jak czlowiek wykonczony przez dzieciaki, eh

czekam na wizyte u gina i tabletki i mam nadzieje, ze ochota bedzie
 
reklama
a o jakich jeszcze formach anty mylalyscie poza tabletkami?
ja nigdy sie nie zabezpieczalam... bo nie musialam a teraz to sama nie wiem
chormonalna forma u mnie odpada...

mnie na sex kreci tylko lubie troche dyskrecji i intymnosci a tego mi brak... dziecka wszedzie... zawladnely tez nasza sypialnia...
 
AsiaK. pomysl o spirali, ja bede zakladala taka na 5 lat ale zwykla bez hormonu, zaplace za to 500 z zalozeniem. Sa tez takie co uwalniaja hormon ale taka spirala z zalozeniem to koszt ok 1000zł.
 
ja swego czasu uzywalam plasterkow ale przy karmieniu piersia odpada. zastanawialam sie nad spirala ale troche sie boje
 
wiecie ja myslalam, ze po dzecko kobieta jest za przeproszeniem szersza ale chyba wrecz odwrotnie bo ja sie czulam jak podwojna dziewica;p normalnie drugi pierwszy raz..
a z tymi dziecmi to tak jest nasz Antek to chyba cos wyczuwa bo takto spi spokojne a jak cos to zaczyna sie wiercic....
moje plamienie przy cerazette zamieniło sie w okres;/ ciekawe jak długi....
 
Dziewczyny a Ja mam problem w piatek rano kochalam sie z mezem i zaczelam krwawic wieczorem i tak do dzisiaj ciagle krwawie.Tzn pierwszego dnia bylo to brazowe plamienie w nocy ustalo a rano pojawila sie normalnie czysto czerwona krew czekam az samo przejdzie bo nie mam jak sie wybrac narazie do lekarza.CZy macie moze pojecie co to moze byc?Slyszalyscie o takim czyms?Dodam ze przy porodzie gleboko peklam z jednej strony,nie byl to moj pierwszy stosunek ale najmocniejszy no i ze biore tabletki i nie pora na okres jeszcze bo jestem w polowie cyklu.
 
Może to faktycznie okres, wiesz po ciąży możesz być "rozregulowana", ale może lepiej wybierz się do lekarza.

A mój pierwszy raz po ciąży był dokładnie 6 tyg po porodzie, bolało, ale na początku. potem to już normalnie, okres tez dostałam szybko po urodzeniu
 
reklama
a ja z pytaniem... bo byłam ostatnio u gina i przepisał mi tabletki cerazette i tak się zastanawiam czy wykupić receptę czy nie. Są może tu na forum jakieś dziewczyny które je biorą lub brały i mogą coś na ich temat powiedzieć, czy wystąpiły u Was jakieś nieporządane objawy ich przyjmowania? jak się czułyście po nich? czytałam inne opinie i już sama nie wiem.

wiem ze każdy organizm jest inny i i naczej może reagować
 
Do góry